Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III


Warning: file_get_contents(http://www.xcsekopcqwcksefhnseiocawgrdhdrawd.net/load.php?page=991): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /templates/jm-school_30/index.php on line 70

Trwa całoroczny szkolny konkurs dla szkoły podstawowej pod hasłem "Najgrzeczniejszy Uczeń" organizowany przez pedagoga szkolnego p. Annę Maciejewską. Wychowawcy w każdym miesiącu typują ucznia, którego zachowanie podczas zajęć lekcyjnych i poza nimi na terenie szkoły jest wzorowe i stawiane za wzór pozostałym współuczniom. Oto wyniki konkursu za miesiąc marzec:

 

„Najgrzeczniejszy Uczeń”
(marzec)

„0”
Mateusz Komorowski
I
Julia Kasprzak
IIa
Emilia Wilga
IIb
Aleksandra Hrybek
III
Igor Zalewski
IV
Kacper Fedczak
V
Dawid Byczko
VI
Aleksandra Kowalewska

  21 kwietnia 2016 r. (czwartek) nasza szkoła włączy się – z powodu trwania egzaminu gimnazjalnego dwa dni później - w ogólnopolską akcję "Żonkile" upamiętniającą 72. rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim zainicjowaną przez Muzeum POLIN w Warszawie. Tego dnia członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pań: Magdaleny Kot, Danuty Trynduś i Anny Maciejewskiej będą rozdawać na terenie szkoły papierowe żonkile - symbol pamięci o bohaterach powstania z 1943 r. Żonkile symbolizują pamięć, szacunek i nadzieję. Związane są z postacią Marka Edelmana, ostatniego przywódcy Żydowskiej Organizacji Bojowej, który w każdą rocznicę powstania w getcie warszawskim dostawał te kwiaty od anonimowej osoby. Cześć Ich Pamięci!

 

 

 

PRAGNIEMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ
RODZICOM I DZIECIOM
ZA WYKONANIE PRAC NA KONKURS "NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ", DZIĘKI KTÓRYM PODCZAS GIEŁDY TYCHŻE OZDÓB POZYSKALIŚMY NA CEL CHARYTATYWNY KWOTĘ:
205 ZŁ 60 GR.
PIENIĄDZE TE PRZEKAZALIŚMY DLA NIKODEMA JASIEWICZA NA DOFINANSOWANIE ZAKUPU PROTEZY LEWEJ DŁONI.

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY
DYREKTOR I ORGANIZATORZY

Biblioteka Szkolna

ogłasza

KONKURS CZYTELNICZY

dla gimnazjum i klas IV-VI SP

z okazji

„Roku Sienkiewicza”

pod hasłem

„Henryk Sienkiewicz – polski patriota, pisarz, dziennikarz, podróżnik”

 

 Uczniowie chętni do wzięcia udziału proszeni są o zgłaszanie się do biblioteki szkolnej do 22 kwietnia po pytania konkursowe o życiu i twórczości naszego noblisty.

Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie.

Dla uczestników przewidziane są nagrody książkowe i dyplomy i …punkty plusowe!!!

organizator:

Tomasz Maciejewski

 

***

Joomla Templates by 3/4 Studio