Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-IIIOGŁOSZENIE

 

W KAŻDY CZWARTEK PO 3 LEKCJI UCZENNICE ZE SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU BĘDĄ ZBIERAŁY PIENIĄDZE  NA REHABILITACJĘ DZIECI Z NASZEGO POWIATU.

PROSIMY WSZYSTKICH LUDZI DOBREGO SERCA O WSPARCIE.

KAŻDA ZŁOTÓWKA MA OGROMNE ZNACZENIE W LECZENIU CHORYCH DZIECI.

PAMIĘTAJCIE: DOBRO WYŚWIADCZONE WRACA PODWÓJNIE!

W MIESIĄCU LUTYM

ORGANIZUJEMY ZBIÓRKĘ PIENIĄŻKÓW

 DLA

 IGNASIA BŁAŻEWICZA Z BRANIEWA

***

Trwa całoroczny szkolny konkurs dla szkoły podstawowej pod hasłem "Najgrzeczniejszy Uczeń" organizowany przez pedagoga szkolnego p. Annę Maciejewską. Wychowawcy w każdym miesiącu typują ucznia, którego zachowanie podczas zajęć lekcyjnych i poza nimi na terenie szkoły jest wzorowe i stawiane za wzór pozostałym współuczniom. Oto wyniki konkursu za miesiąc marzec:

 

„Najgrzeczniejszy Uczeń”
(marzec)

„0”
Mateusz Komorowski
I
Julia Kasprzak
IIa
Emilia Wilga
IIb
Aleksandra Hrybek
III
Igor Zalewski
IV
Kacper Fedczak
V
Dawid Byczko
VI
Aleksandra Kowalewska

  21 kwietnia 2016 r. (czwartek) nasza szkoła włączy się – z powodu trwania egzaminu gimnazjalnego dwa dni później - w ogólnopolską akcję "Żonkile" upamiętniającą 72. rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim zainicjowaną przez Muzeum POLIN w Warszawie. Tego dnia członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pań: Magdaleny Kot, Danuty Trynduś i Anny Maciejewskiej będą rozdawać na terenie szkoły papierowe żonkile - symbol pamięci o bohaterach powstania z 1943 r. Żonkile symbolizują pamięć, szacunek i nadzieję. Związane są z postacią Marka Edelmana, ostatniego przywódcy Żydowskiej Organizacji Bojowej, który w każdą rocznicę powstania w getcie warszawskim dostawał te kwiaty od anonimowej osoby. Cześć Ich Pamięci!

 

 

 

PRAGNIEMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ
RODZICOM I DZIECIOM
ZA WYKONANIE PRAC NA KONKURS "NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ", DZIĘKI KTÓRYM PODCZAS GIEŁDY TYCHŻE OZDÓB POZYSKALIŚMY NA CEL CHARYTATYWNY KWOTĘ:
205 ZŁ 60 GR.
PIENIĄDZE TE PRZEKAZALIŚMY DLA NIKODEMA JASIEWICZA NA DOFINANSOWANIE ZAKUPU PROTEZY LEWEJ DŁONI.

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY
DYREKTOR I ORGANIZATORZY

Joomla Templates by 3/4 Studio