Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III  7 XII 2018 r. odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów szkoły podstawowej zorganizowany przez p. Magdalenę Kot. Organizatorce rozgrywek w sędziowaniu pomagali uczniowie: DAwid Byczko i Piotr Hrybek.

 

 

 

  7 grudnia 2018 r. gościliśmy w naszej szkole pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Braniewie, którzy wręczyli uczniom Szkoły Podstawowej w Płoskini dyplomy i nagrody za konkurs plastyczny pt. "50 lat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej".

 

 

 

 

 

 

 

  6 grudnia 2018 r. tradycyjnie naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj, który obdarował najmłodsze - tylko grzeczne - dzieci podarkami. Przedszkolaki i uczniowie podziękowali Wyjątkowemu Gościowi recytując mu krótkie wierszyki i śpiewając piosenki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  30 XI 2018 r. w Szkole Podstawowej w Lechowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem "Jesień w poezji i prozie" adresowany do oddziałów przedszkolnych i klas I - VI SP. W kategorii przedszkolnej I miejsce zajął OLIWIER MARKISZ,  II miejsce przyznano LENIE BIAŁKOWSKIEJ, zaś III miejsce zdobył ALEKSANDER BUCZYŃSKI. Wyróżnienia otrzymali: JERZY MACIEJEWSKI i MARTA DUDA.

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

  29 XI 2018 r. odbyły się w naszej szkole tradycyjne Andrzejki. Imprezę rozpoczęły gry i zabawy sportowe dla najmłodszych uczniów klas I-III przygotowane przez członków Samorządu Uczniowskiego pod opieką p. Elżbiety Sobolewskiej i p. Marka Raroka. Jednocześnie w oddziale przedszkolnym panie wychowawczynie przygotowały tradycyjne andrzejkowe wróżby i zabawy dla swoich podopiecznych z grup 3,4-, 5- i 6-latków. O godzinie 10 rozpoczął się Turniej Unihokeja "Dragons Cup" dla klas IV - VI. W samo południe rozpoczęła się dyskoteka andrzejkowa dla wszystkich chętnych uczniów. W tym samym czasie na sali gimnastycznej rozegrano Turniej Unihokeja dla klas VII - VIII i III gimnazjum. Organizatorami Andrzejek był Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Płoskini, Klub Sportowy Dragons w Płoskini, Spółdzielnia Socjalna NEOS w Płoskini oraz wychowawcy klas.

 

 

 

  28 listopada 2018 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski dla klas I-III SP pod hasłem „Moja Ojczyzna” przygotowany z okazji Roku Dla Niepodległej. Każdy z uczniów recytował jeden wiersz polskiego autora o tematyce patriotycznej, którego wykonanie oceniało jury w składzie: dyrektor szkoły p. Ewa Murawska, p. Tomasz Maciejewski, p. Agnieszka Lisowska. Po wysłuchaniu recytacji uczniowskich komisja konkursowa przedstawiła wyniki:

klasa I

I miejsce – DANIEL SUCHOCKI

II miejsce – KACPER GARBOWSKI

III miejsce – MAJA JĘDRYCZKA

Wyróżnienia – DANIEL POWIERŻA, MICHAŁ SEMKÓW

klasa II

I miejsce – MAŁGORZATA KASPRZAK

II miejsce – MAJA GAWRON

III miejsce – SZYMON BYCZKO

Wyróżnienia – SZYMON KOWALSKI, SZYMON SERDAKOWSKI, KLAUDIA SZCZEPANIK

klasa III

I miejsce – MAJA BYCZKO

II miejsce – JULIA KASPRZAK

III miejsce – MARCELINA SZWANKA

Wyróżnienia – NIKODEM KROPIDŁOWSKI, MARCELINA HNATYSZYN

  Laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Konkurs zorganizowały nauczycielki nauczania początkowego: p. Stefania Piekarz, p. Małgorzata Buczyńska i p. Monika Serdakowska.

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio