Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III  13.06.2018 r. uczniowie klasy I pod opieką wychowawczyni p. Moniki Serdakowskiej:WERONIKA FEDOROWICZ, SZYMON SERDAKOWSKI wzięli udział w II Powiatowym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Re,re,kum,kum" zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Pieniężnie. Uczennica tejże klasy WERONIKA FEDEROWICZ zajęła w nim III MIEJSCE. Gratulujemy!

 14 czerwca 2018 r. pedagog szkolny p. Anna Maciejewska rozstrzygnęła szkolny konkurs profilaktyczny na plakat pod hasłem "Stop napojom energetyzującym".  

I miejsce zajęły ex-equo -  KLASA V i KLASA II GIMNAZJUM.

II miejsce - KLASA IV a

III miejsce - KLASA IVb.

 

 

 

 

 

 

 

 13 czerwca 2018 r. w klasie III SP odbył się szkolny konkurs czytelniczy pt. "Pięknie Czytam". Każdy uczeń wylosował numer tekstu, który następnie głośno czytał. Jury w składzie: dyrektor szkoły Ewa Murawska, Agnieszka Lisowska i Tomasz Maciejewski po wysłuchaniu umiejętności czytelniczych uczniów kl. III wyłoniło laureatów, którzy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe:

I miejsce - WIKTORIA KOSZŁA, PIOTR SORKOWICZ

II miejsce - HUBERT DUDA, MARIA KUJAWA

III miejsce - EWELINA GRABOWIECKA

wyróżnienie - SEBASTIAN ŚCIBIOR.

Pani Monika Serdakowska rozstrzygnęła także konkurs czytania ze zrozumieniem, który przeprowadziła w III klasie.

Uczniów przygotowali do konkursu rodzice i  wychowawczyni p. Małgorzata Buczyńska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  12 czerwca 2018 r. w klasie II SP odbył się szkolny konkurs czytelniczy pt. "Pięknie Czytam". Każdy uczeń wylosował numer tekstu, który głośno czytał. Jury w składzie: dyrektor szkoły Ewa Murawska, Agnieszka Lisowska i Tomasz Maciejewski po wysłuchaniu umiejętności czytelniczych uczniów kl. II wyłoniło laureatów, którzy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe:

I miejsce - MAJA BYCZKO, MARCELINA HNATYSZYN, WERONIKA KOŚCIUK

II miejsce - MARCELINA SZWANKA

III miejsce - IRMINA MAZIUK-KOWALCZYK

wyróżnienia - KACPER BYCZKO, JULIA KASPRZAK.

Pani Monika Serdakowska rozstrzygnęła także konkurs czytania ze zrozumieniem, który przeprowadziła w II klasie.

Uczniów przygotowali do konkursu rodzice i  wychowawczyni p. Stefania Piekarz.

 

 

 

 

11 czerwca 2018 r. w klasie I SP odbył się szkolny konkurs czytelniczy pt. "Pięknie Czytam". Każdy uczeń wylosował numer tekstu, który głośno czytał. Jury w składzie: dyrektor szkoły Ewa Murawska, Anna Maciejewska i Tomasz Maciejewski po wysłuchaniu umiejętności czytelniczych uczniów kl. I wyłoniło laureatów, którzy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe:

I miejsce - TOMASZ GRZYWACZEWSKI, KLAUDIA SZCZEPANIK

II miejsce - WERONIKA FEDOROWICZ, MAŁGORZATA KASPRZAK

III miejsce - MAJA GAWRON, SZYMON SERDAKOWSKI

wyróżnienia - MARCEL MARKISZ, FILIP MORGENSTERN.

Pani Monika Serdakowska rozstrzygnęła także konkurs czytania ze zrozumieniem, który przeprowadziła w swojej klasie.

Uczniów przygotowali do konkursu rodzice i  wychowawczyni p. Monika Serdakowska.

 

 

 

 

 

 

  W dniach 5 – 8 czerwca 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce na Słowację. Pierwszego dnia uczestnicy wycieczki zatrzymali się w Bydgoszczy, gdzie zwiedzili Muzeum Mydła i Historii Brudu biorąc także udział w warsztatach (wykonanie mydła). Drugim punktem postoju była miejscowość uzdrowiskowa Rabka-Zdrój, a w niej spacer po Parku Zdrojowym w największym uzdrowisku dziecięcym i wizyta w Pijalni Wód Mineralnych. Ostatnim punktem postoju tego dnia  i jednocześnie noclegu był Poronin. Drugiego dnia wycieczki uczniowie przekroczyli granicę polsko-słowacką.  W Dolinie  Demianowskiej weszli do Jaskini Lodowej (drugiej co do wielkości jaskini na Słowacji). Stamtąd  udali  się do  miasta Liptowski Mikułasz. Po spacerze ulicami tegoż miasta dzieci wraz z opiekunami pojechali do Tatralandii, gdzie spędzili kilka godzin w tutejszym Aquaparku. Trzeci dzień – już na terenie naszego kraju - to spacer z przewodnikiem górskim przez Dolinę Kościeliską i Wąwóz Kraków na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Następnym punktem  było Zakopane i spacer po Krupówkach oraz zwiedzanie cmentarza na Pękowym Brzysku. Ostatni dzień wycieczki to przyjazd do Chabówki, gdzie uczniowie zwiedzali skansen kolejowy z najliczniejszą w Polsce kolekcją różnego rodzaju taboru kolejowego. Drugim miastem postoju był Kraków i zwiedzanie Starego Miasta (wejście na Wzgórze Wawelskie i zwiedzanie katedry, spacer przez Planty i wizyta na dziedzińcu Collegium Maius). Finałem wędrówki po zabytkach miasta Kraka było zwiedzanie Podziemi Rynku i Kościoła Mariackiego. Z Krakowa uczestnicy wycieczki udali się w drogę powrotną do Płoskini.

 

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio