Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III  21.03.2019 r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny zorganizowany przez pedagoga szkolnego p. Annę Maciejewską i p. Martę Buczyńską pod hasłem: "Żyję w realu, aktywnie spędzam czas wolny". Polegał on na przygotowaniu pracy plastycznej w dowolnej technice obrazującej różne sposoby spędzania wolnego czasu przez dzieci. Jury w składzie: dyrektor szkoły p. Ewa Murawska, p. Danuta Trynduś i p. Małgorzata Wiśniewska przyznały czołowe miejsca w trzech kategoriach: Przedszkole, klasy I-III, klasy IV-VI.

  W kategorii "Przedszkole" I miejsce zajęła ZUZANNA ZAMBRZYCKA, II miejsce - JERZY MACIEJEWSKI, III - LENA GOŁĘBIEWSKA. W kategorii "Klasy I-III" I miejsce zobyły ex-equo: KINGA SŁAWSKA i JULIA KASPRZAK,  II miejsce - KACPER GARBOWSKI, III miejsce - MICHAŁ WILGA. W najstarszej kategorii wiekowej - "Klasy IV - VI" I miejsce przyznano JULII KASPRUK, II miejsce - EWELINA GRABOWIECKA, III miejsce - SYLWIA GIERCZAK.

Laureaci otrzymali z rąk pani dyrektor i organizatorek konkursu nagrody oraz dyplomy, zaś wszyscy pozostali  uczestnicy konkursu dyplomy i słodkie upominki.

 

 

 

 

 

 

 

  22 marca 2019 r. nasi uczniowie pod opieką trenera pani Magdaleny Kot wzięli udział w III edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który odbył się w Szkole Podstawowej w Lipowinie. W kategorii klas IV – VI: 1 miejsce zdobył Artur Kapica, 3 miejsce zajęła Aleksandra Kalinowska.; 2 miejsce w kategorii klas III Gimnazjum zajęła Anita Karpińska, zaś 3 lokatę w tejże kategorii - Natalia Moskiewicz; w kategorii klas I-III - 4 miejsce przypadło dla Weroniki Kościuk. W kategorii osób dorosłych - 3 miejsce zdobyła nauczycielka wychowania fizycznego z naszej szkoły i opiekunka zawodników ze Szkoły Podstawowej w Płoskini – pani Magdalena Kot.

 

 

 

 

 

 

 

  21 marca 2019 r. jak zwykle hucznie i uroczyście   obchodzono w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Pierwszym punktem ceremonii był przemarsz wszystkich klas oraz przedszkolaków przez wieś w kolorowych strojach i z „wiosenno-muzycznymi" atrybutami w ręku (kwiatek, motyl, bębenek, trąbka, grzechotka itp.). Każdej klasie towarzyszyła w przemarszu marzanna zaprojektowana i wykonana pod okiem wychowawców. Drugim punktem po powrocie na teren szkoły było grupowe spalenie słomianych panien na ognisku przy boisku szkolnym i pieczenie kiełbasek.

  18.02.2019 r. odbył się w naszej szkole pokaz cyrku "Szok". Męsko-żeński duet cyrkowy zaprezentował sztuczki prestidigitatorskie, zręcznościowe i tresurę węża oraz pary gołębi. Do wspólnej zabawy zapraszał dzieci  i dorosłych klaun. Na zakończenie najmłodszych widzów zabawiał miś polarny. 

 

 

 

 

11.03.2019 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawiciela cyrku "Szok", który zachęcał uczniów i ich opiekunów do uczestnictwa w pokazie grupy cyrkowej, który odbędzie się 18.03.2019 r. w Szkole Podstawowej w Płoskini. Reklamie planowanego występu towarzyszyły sztuczki cyrkowe, które zaprezentował gość.

 

 

 

 

 

 

8 marca 2019 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Płoskini uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet przygotowany przez klasę VI pod opieką pani wychowawczyni Elżbiety Biedunkiewicz. Uczniowie zaprezentowali program kabaretowy poświęcony płci pięknej składając w finale życzenia dla wszystkich pań pracujących i uczących się w naszej szkole. Do życzeń dołączyli się dorośli  przedstawiciele płci brzydkiej (brzydszej?) pracujący w naszej szkole obdarowując swoje koleżanki a zwłaszcza przełożoną - panią dyrektor - kwiatami.

 

więcej zdjęc patrz: GALERIA

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio