Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III


  1. 20. 12. 2017 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką p. Magdaleny Kot, p. Danuty Trynduś,m p. Agnieszki Lisowskiej i p. Anny Maciejewskiej przeprowadziły coroczną akcję polegającą na częstowaniu mieszkańców i pracowników instytucji z terenu wsi Płoskinia samodzielnie przygotowanymi piernikami. Wolontariusze wręczali im także kartki z życzeniami świątecznymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły oraz składali życzenia bożonarodzeniowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Płoskinia, 15.12.2017 r.

PROTOKÓŁ

Z KONKURSU  NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

 

 

15.12. 2016 r. w Zespole Szkół w Płoskini rozstrzygnięto Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową .Brali w nim udział  uczniowie wszystkich etapów edukacyjnych .

 Komisja konkursowa w składzie: Ewa Matwiejczuk, Magdalena Kot i  Danuta Trynduś oceniała prace plastyczne uczniów w następujących kategoriach wiekowych:

- oddział przedszkolny 3- 4 latki

Oddział przedszkolny 5-6 latki

- klasy I-III SP

- klasy IV-VI SP

- klasy gimnazjalne (I-III)

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 3-4 LATKI

 

I miejsce

FILIP ZAJĄC

II miejsce

ANTONINA RYNKIEWICZ

III miejsce

NINA ZAJĄC

 

Wyróżnienia: GOŁĘBIEWSKA LENA,BUCZYŃSKI ALEKSANDER,

KORNELUK JAKUB

 

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 5-6 LATKI

 

I miejsce

JERZY MACIEJEWSKI

II miejsce

MARTA DUDA

III miejsce

MACIEJ MYSZAK

 

Wyróżnienia: LENA BIAŁKOWSKA, OLIWIER MARKISZ,

KACPER GARBOWSKI

KLASA I SP

 

I miejsce

MAŁGORZATA KASPRZAK

II miejsce

MARCEL MARKISZ

III miejsce

SZYMON SERDAKOWSKI

KLASA II   SP

 

I miejsce

JULIA KASPRZAK

II miejsce

KINGA SŁAWSKA

III miejsce

IRMINA MAZIUK- KOWALCZYK

 

Wyróżnienia: JAKUB MYSZAK, MARCELINA SZWANKA

 

KLASA III   SP

 

I miejsce

HANNA RYNKIEWICZ

II miejsce

KRYSPIN LASKOWSKI

III miejsce

HUBERT DUDA

 

Wyróżnienia: DZIUGIEŁ OLIWIA, KRZYSZTOF KORNELUK,

ALEKSANDRA PODGÓRNIAK

 

KLASA IV A,B   SP

 

I miejsce

MIŁOSZ GORZKOWSKI

II miejsce

OSKAR GRABOWIECKI

III miejsce

OSKAR GARBOWSKI

 

Wyróżnienia: OLAF KOZIKOWSKI, ZUZANNA BUCZYŃSKA, JOWIK MIŁOSZ, WIKTORIA KUCHTA

 

KLASA V SP

 

I miejsce

JULIA MYSZAK

II miejsce

SYLWIA GIERCZAK

KLASA VII SP

 

I miejsce

WIKTORIA BIESIEKIERSKA

.

GIMNAZJUM

 

I miejsce

BARTŁOMIEJ LEYK

II miejsce

MIKOŁAJ PIELA

III miejsce

DAWID KOWALCZYK

 

Wyróżnienia: TOMASZ JĘDRYCZKA

 

  Organizatorkami konkursu były: Anna Maciejewska, Małgorzata Wiśniewska, Justyna Babul , Magdalena Kot,  Danuta Trynduś, Marta Buczyńska, Elżbieta Sobolewska, Eliza Siedlik, Agnieszka Lisowska.

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

 

  W dniach 11-12 grudnia 2017 r. pani Beata Grzegórska po raz kolejny prowadziła w naszej szkole warsztaty rękodzieła przygotowując - wraz z chętnymi pracownikami szkoły i uczniami - stroiki i ozdoby Bożonarodzeniowe. Serdecznie dziękujemy pani Beato za poświęcony czas i przepiękne stroiki, które zapewne ozdobią wiele domów podczas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

 

5 grudnia 2017 r. przedszkolaki z naszej szkoły wzięły udział w wycieczce do miejscowości Wojtkowizna k. Olsztyna, gdzie odwiedziły Krainę Świętego Mikołaja w ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym Leśne Wrota.

 

 

 

 

 

  6 grudnia  pojawił się w naszej szkole święty Mikołaj, który odwiedził - w towarzystwie Pani Dyrektor -  każdą klasę oraz przedszkolaków obdarowującąc dzieci (grzeczne) słodkimi prezentami.

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

   5 XII 2017 r. rozstrzynięty został konkurs plastyczno-profilaktyczny dla klas I-III SP pod hasłem "Kochaj! nie bij!". Komisja konkursowa w w składzie: dyrektor szkoły Ewa Murawska, Elżbieta Biedunkiewicz, Magdalena Kot wyłoniła laureatów w poszczególnych klasach, którymi zostali:

KLASA I

I miejsce - MAJA GAWRON

II miejsce - DAWID MAKRENEK

III miejsce - SZYMON BYCZKO

 

KLASA II

I miejsce - ROKSANA ISKRA

II miejsce - MARCELINA SZWANKA

III miejsce - JULIA KASPRZAK

 

KLASA III

I miejsce - ADRIANNA KRUKOWSKA

II miejsce - HUBERT DUDA

III miejsce - HANNA RYNKIEWICZ

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła pani dyrektor p. Ewa Murawska wraz z p. Anną Maciejewską - organizatorką konkursu.

Prace laureatów i pozostałych uczestników można obejrzeć na parterze budynku szkolnego.

 

 

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio