Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III

18.01.2017 r. odbył się w Zespole Szkół w Płoskini uroczysty apel, podczas którego nasi unihokeiści ze szkoły podstawowej uhonorowani zostali medalami i dyplomami przygotowanymi przez (tak, tak...) p. dyrektor Ewę Murawską i p. Marka Raroka - trenera zawodników z KS Dragons. Przypomnijmy: 11 stycznia b.r. na Noworocznym Turnieju Unihokeja w Gdyni DZIEWCZĘTA zajęły I MIEJSCE, zaś CHŁOPCY zdobyli II MIEJSCE. Raz jeszcze serdecznie gratulujemy laureatom!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 XII 2016 r. odbył się Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek dla klas IV-VI SP i I-III Gimnazjum. Każda z klas wykonała pod kierunkiem swoich wychowawców wybraną kolędę lub pastorałkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 grudnia 2016 r. odbył się w uroczysty apel dla całej społeczności uczniowskiej, na którym dyrektor szkoły i organizatorzy wręczyli dyplomy i nagrody laureatom konkursu "Na Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową" (protokół i nagrodzone prace patrz: GALERIA i KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ ROZSTRZYGNIĘTY). Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  21.12.2016 r. bibliotekarz przy pomocy Koła Przyjaciół Biblioteki wręczył w klasach IIIa i III b SP dyplomy i nagrody dla laureatów konkursu czytelniczego "Znam wiersze Jana Brzechwy". Konkurs zorganizował Tomasz Maciejewski.

 

 

 

 

 

 

 

  20 XII 2016 r. uczniowie i chór pod opieką p. Elżbiety Sobolewskiej zaprezentowali spektakl  pt. "Wigilia w autobusie" poświęcony nadchodzącyM świętom Bożego Narodzenia. Wśród zaproszonych na program artystyczny  gości znaleźli się m.in. wójt gminy Płoskinia p.Zbigniew Kowalski, dyrektor szkoły w Chruścielu p. Halina Myszka, była dyrektor Szkoły w Płoskini p. Zofia Cejko, p. Izabela Mierzejewska, p. Elżbieta Kityk. Po przedstawieniu życzenia świąteczne dla uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły złożyli: wójt gminy, dyrektor SP w Chruścielu oraz dyrektor Zespołu Szkół w Płoskini p. Ewa Murawska. Szczególnie serdeczne i ciepłe podziękowania i życzenia złożyła wszystkim uczniom i nauczycielom była dyrektor naszej szkoły p. Zofia Cejko.

 

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

Joomla Templates by 3/4 Studio