Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III10.11.2017 r. w Szkole Podstawowej w Płoskini odbył się Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznych dla klas IV - VII SP i II-III Gimnazjum. Każda klasa pod kierunkiem wychowawcy zaprezentowała jeden utwór o tematyce patriotyczno-niepodległościowej poświęcony naszej Ojczyźnie.

 

 

 

 

 

 

 

  8 XI 2017 r. uczniowie klas I-III szkoły podstawowej wraz ze swoimi wychowawczyniami włączyli się w ogólnopolską akcję prozdrowotną pod hasłem "Śniadanie daje moc". Każda z klas przygotowała z przyniesionych produktów, owoców i warzyw śniadanie w postaci kanapek, przekąsek i szaszłyków owocowych.

 

 

 30.10.2017 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie klasy I Szkoły Podstawowej połączone z pasowaniem na ucznia Zespołu Szkół w Płoskini. Najmłodsi uczniowie - pierwszoklasiści - złożyli uroczystą przysięgę uczniowską w obecności dyrektora szkoły, wychowawczyni pani Moniki Serdakowskiej, nauczycieli, rodziców, starszych uczniów szkoły podstawowej oraz przedszkolaków. Uroczystość wzbogacona została przez występ przygotowany przez uczniów klasy II i III szkoły podstawowej oraz piosenkę przygotowaną przez oddział przedszkolny. Przywitali oni najmłodszych uczniów i zaprezentowali krótki program artystyczny, recytując wierszyki i śpiewając piosenki, zaś na zakończenie wręczyli im słodkie upominki. Po złożeniu przysięgi każdy z uczniów dostąpił zaszczytu pasowania na ucznia klasy I dokonanego symbolicznym piórem przez dyrektora szkoły p. Ewę Murawską. Następnie każdy z pasowanych "pierwszaków" przy pomocy swojej wychowawczyni złożył na pamiątkę odcisk własnego kciuka przy swoim nazwisku zapisanym w szkolnej kronice. Finałem uroczystości było wręczenie pamiątkowego dyplomu pasowania na pierwszoklasistę dla każdego z najmłodszych adeptów naszej placówki.

 

 

 

 

 

 

 

1 XI – Wszystkich Świętych

2 XI – Święto Zmarłych

 

 

   Pamiętajmy o uczniach i nauczycielach naszej szkoły, którzy odeszli do Pana…

 

Nauczyciele:

Ś.P. Irena Trejmak

 

Ś.P. Nadzieja Hrybek

 

Ś.P. Stanisław Woronowicz

 

Uczniowie:

 

MIROSŁAW HRYBEK

JERZY URBAN

JANINA URBAN

DARIUSZ GRACZEWSKI

WIESŁAWA BIAŁKOWSKA

ARKADIUSZ GÓRSKI

ANETA PODOLCZAK

MARIUSZ KLUGA

JANUSZ FURA

KRZYSZTOF TREJMAK

ZBIGNIEW TREJMAK

EDWARD ROGOŻA

RYSZARD BIAŁKOWSKI

TADEUSZ BIAŁKOWSKI

FRANCISZEK DYL

ANDRZEJ MŁYNARZ

JAN SZCZEPANOWICZ

BOGDAN SZCZYGIEŁ

DAMIAN BIAŁKOWSKI

ŁUKASZ BORÓWKA

IWONA DAWGUL

ALEKSANDRA TYLMAN

PIOTR SOBOLEWSKI

MARCIN MARKISZ

JACEK MACIEJEWSKI

PIOTR PAWLIKOWSKI

(...)

Niech odpoczywają w pokoju wiecznym

Amen.

 

 

27 października 2017 r. odbyły się drugie zajęcia sportowe dla chłopców - przedszkolaków i uczniów naszej szkoły organizowane przez Inicjatywę Sportową "Warmia" działającą w Braniewie. Trening piłkarski dla młodych adeptów piłki nożnej prowadził p. Bartosz Siedlik.

 

 

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

16 X 2017 r. dzielnicowy gminy Płoskinia p. Mirosław Hołowaty w towarzystwie pracowników sklepu "Mrówka" w Braniewie odwiedzili naszych pierwszoklasistów rozdając im odblaski i przypominając o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa przy poruszaniu się na drodze.

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio