Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III  4 i 5 kwietnia 2017 r. nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca w Finale Powiatowym Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa o Ruchu Drogowym. Pierwszego dnia finału drużyna  SP z Zespołu Szkół w Płoskini zdobyła I MIEJSCE, zaś drugiego dnia również I MIEJSCE przyznano teamowi z Gimnazjum z Płoskini. Opiekunem i nauczycielem przygotowującym naszych zawodników był p. Krzysztof Woźny. Gratulujemy!!!

 

 

 

 

W dniach 3-4 kwietnia 2017 r. gościliśmy w naszej szkole p. Beatę Grzegórską, która prowadziła warsztaty rękodzielnicze dla chętnych uczniów i pracowników szkoły. Tematem zajęć były stroiki Wielkanocne. Można było podpatrzeć sposoby wykonywania z różnych materiałów ozdób świątecznych, a także własnoręcznie ją wykonać pod kierunkiem prowadzącej warsztaty. Wszystkie prace wyeksponowane zostały na korytarzu szkolnym przy wejściu do szkoły. Stroiki można zakupić w ramach Szkolnej Giełdy Wielkanocnej. Serdecznie dziękujemy p. Beacie za interesujące i rozwijające zajęcia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Kolejne złoto-srebrne laury naszych Dragonsów! Na Turnieju rozegranym w dniach 01-02.04.2017 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu  i  Rekreacji w Orzyszu zawodnicy z ZS w Płoskini pod kierunkiem trenera p. Marka Raroka zdobyli:
             I miejsce - Chłopcy
            II miejsce – Dziewczęta

   Alleluja i do przodu! Gratulujemy!!!

 

wkrótce więcej zdjęć w GALERII

 

 

 

30.03.2017 r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Multikina w Elblągu, gdzie obejrzeli film pt. "Maria Curie-Skłodowska" .

 

 

W dniach 25 – 26.03.2017 r.

nasi zawodnicy z KS Dragons z Zespołu Szkół w Płoskini wzięli udział w turnieju unihokeja NOLET CUP 2017 w Morągu, na którym zajęli czołowe lokaty:

II miejsce Chłopców w kategorii 2005 i młodsi
I miejsce Dziewcząt w kategorii 2006 i młodsi

Organizatorem wyjazdu i trenerem naszych zawodników był p. Marek Rarok.

Gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 więcej zdjęćpatrz: GALERIA

 

 

 

    17 marca 2017 r. uczniowie klas III Gimnazjum odwiedzili - w ramach realizacji programu preorientacji zawodowej - Zakład Karny w Braniewie, gdzie zapoznali się z pracą funkcjonariusza Służby Więziennej. Odwiedzili także siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Braniewie, w której przewodnikiem gimnazjalistów był st. asp. Kamil Zalewski. Przybliżył on uczniom pracę policjanta i innych pracowników komendyi zaprezentował pomieszczenia pracownicze placówki. Wyjazd uczniów zorganizowała pedagfog szkolny p. Anna Maciejewska przy współudziale wychowawców klas III: P. Magdaleny Kot i p. Danuty Trynduś.

Joomla Templates by 3/4 Studio