Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III

30.03.2017 r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Multikina w Elblągu, gdzie obejrzeli film pt. "Maria Curie-Skłodowska" .

 

 

W dniach 25 – 26.03.2017 r.

nasi zawodnicy z KS Dragons z Zespołu Szkół w Płoskini wzięli udział w turnieju unihokeja NOLET CUP 2017 w Morągu, na którym zajęli czołowe lokaty:

II miejsce Chłopców w kategorii 2005 i młodsi
I miejsce Dziewcząt w kategorii 2006 i młodsi

Organizatorem wyjazdu i trenerem naszych zawodników był p. Marek Rarok.

Gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 więcej zdjęćpatrz: GALERIA

 

 

 

    17 marca 2017 r. uczniowie klas III Gimnazjum odwiedzili - w ramach realizacji programu preorientacji zawodowej - Zakład Karny w Braniewie, gdzie zapoznali się z pracą funkcjonariusza Służby Więziennej. Odwiedzili także siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Braniewie, w której przewodnikiem gimnazjalistów był st. asp. Kamil Zalewski. Przybliżył on uczniom pracę policjanta i innych pracowników komendyi zaprezentował pomieszczenia pracownicze placówki. Wyjazd uczniów zorganizowała pedagfog szkolny p. Anna Maciejewska przy współudziale wychowawców klas III: P. Magdaleny Kot i p. Danuty Trynduś.

17.03.2017 r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny dla klas IV – VI SP pt. „Moja okładka książkowa”. Polegał on na zaprojektowaniu wg własnego pomysłu okładki wybranej książki. Komisja w składzie: Elżbieta Sobolewska, Marta Buczyńska, Małgorzata Wiśniewska i Danuta Trynduś wyłoniła laureatów i przyznała wyróżnienia.

I miejsce – JULIA MYSZAK

II miejsce – WIKTORIA SOBOLEWSKA

III miejsce – SYLWIA GIERCZAK

WYRÓŻNIENIA – IGOR ZALEWSKI, SZYMON GRABOWIECKI

Konkurs zorganizował i przeprowadził bibliotekarz Tomasz Maciejewski.

 

 

 

 

 

                            

  21 marca 2017 r. hucznie i uroczyście - jak zwykle -  obchodzono w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Pierwszym punktem ceremonii był przemarsz wszystkich klas (oraz przedszkolaków) przez wieś w kolorowych strojach i z „wiosenno-muzycznymi" atrybutami w ręku (kwiatek, motyl, bębenek, grzechotka itp.). Każdej klasie towarzyszyła w przemarszu marzanna zaprojektowana i wykonana pod okiem wychowawców. Drugim punktem po powrocie na teren szkoły było grupowe spalenie słomianych panien na ognisku przy boisku szkolnym. Finałem uroczystego pożegnania zimy było pieczenie kiełbasek przez uczniów.

 

 

 

 

 

 

 

 

15 marca 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Aquaparku Reda.

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio