Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-IIIUczniowie naszej szkoły SEBASTIAN BORKOWSKI z SP i KONRAD BUCZYŃSKI z klasy I gimnazjum wzięli udział w wojewódzkim konkursie fotograficznym "Rzeki Warmii i Mazur" zorganizowanym przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie.

 

 

 

Uczniowie naszej szkoły: PIOTR HRYBEK, PATRYCJA STOLARZ  i WOJCIECH RYCKO uczestniczyli w XXIV Przeglądzie Ruchu Scenicznego Dzieci i Młodzieży i zajęli I, II i III w kategorii RECYTACJA. Uczniów przygotowały panie: Stefania Piekarz i Małgorzata Buczyńska.

 

 

 

19 maja uczniowie klas III gimnazjum odwiedzili - w ramach preorientacji zawodowej -   firmę "Mirtrans" Mirosława Pawlukowskiego w Płoskini. Zapoznali się z działalnością firmy, obejrzeli pomieszczenia i maszyny rolnicze dostępne w jej ofercie.

 

 

W dniach 14-16 maja uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Szwecji. Po przyjeździe na terminal promowy w Gdyni i zaokrętowaniu na promie dzieci i nauczyciele popłynęli do Kalskrony. Po zejściu na ląd nastąpił przejazd do Kalmaru, gdzie zwiedzano z przewodnikiem miasto. Uczniowie zwiedzili hutę szkła i fermę łosi. Finałem wycieczki było zwiedzanie Kalskrony, skąd promem uczestnicy wycieczki wrócili do Gdyni a stamtąd autokarem do Płoskini.

 

W dniu 11 marca w Zespole Szkół w Płoskini zostały rozegrane eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum. Nad przebiegiem turnieju czuwała komisja w składzie: Jarosław Byczko – Prezes OSP w Płoskini oraz Krzysztof Woźny i Piotr Kononowicz.
Pierwsze miejsce wśród uczniów klas 4-6 zajął Dawid Byczko ze Szkoły Podstawowej w Płoskini na drugim miejscu uplasował się Kajetan Kozłowski ze Szkoły Podstawowej w Chruścielu.
W kategorii gimnazjum na najwyższym podium stanęły Natalia Hrybek i Monika Sławska.
15 kwietnia odbyły się eliminacje powiatowe w Centrum Edukacji ZDZ w Braniewie. Natalia Hrybek zajęła 1 miejsce i w dniu 29 marca uczestniczyła w finale wojewódzkim w Orzyszu.

 

 

28.04.2015 r. obchodzono w naszej szkole ogólnopolski Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klas I-III SP przygotowali spektakl słowno-muzyczny poświęcony ochronie środowiska i naszej planety. Drugim punktem uroczystego apelu był pokaz mody EKO: każdy z uczniów zaprezentował oryginalny strój wykonany z ekologicznych materiałów.

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio