Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III24.04.2018 r. odbył się w naszej szkole międzyklasowy konkurs ekologiczny dla klas I-VI SP. Drużyny sprawdzały swoją wiedzę i umiejętności w czterech konkurencjach: teście wiedzy, quizie ekologicznym, konkursie plastycznym na plakat i ćwiczeniach sprawnościowych. Komisja konkursowa w składzie: dyrektor szkoły p. Ewa Murawska, p. Anna Maciejewska i p. Monika Serdakowska po podliczeniu punktacji przyznała:

I miejsce - kl.IVb

II miejsce - kl. II

III miejsce - kl.IVa

Konkurs przygotowała p. Stefania Piekarz.

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

 

  23 kwietnia 2018r. - w miesiącu poświęconym zdrowiu - klasa III pod opieką wychowawczyni p. Małgorzaty Buczyńskiej zaprezentowała przedstawienie słowno-muzyczne propagujące zdrowy tryb życia. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  26.03.2018 r. gimnazjaliści z naszej szkoły: MIŁOSZ DAWGUL, ILONA GRABOWIECKA wzięli udział w II etapie konkursu historycznego pt. "Pamięć o Katyniu kształtuje nasze dziedzictwo", który odbył się w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. Uczestników konkursu przygotowała nauczycielka historii  p. Ewa Bułecka, opiekunem uczniów podczas konkursu była p. Anna Maciejewska.

22 marca 2018 r. w oddziale przedszkolnym odbył się Wiosenny Przegląd Recytatorski dla grupy 3- i 4-latków. Każdy z przedszkolaków zaprezentował  jeden wierszyk o tematyce wiosennej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: p. dyrektor szkoły Ewa Murawska i rodzice młodych recytatorów. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk pani dyrektor pamiątkowe dyplomy i nagrody. Przegląd przygotowała wychowawczyni grupy p. Justyna Babul.

 

 

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio