Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III

  4 maja 2017 r. odbył się uroczysty apel dla Gimnazjum z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji uczniowie klasy I pod opieką wychowawczyni p. Ewy Bułeckiej zaprezentowali montaż historyczny poświęcony tym wiekopomnym wydarzeniom z historii naszego kraju sprzed ponad dwóch wieków. W drugiej części uroczystości drużyny z klas I-III Gimnazjum wzięły udział w konkursie historycznym o Konstytucji 3 Maja. Jury w składzie: p. Anna Maciejewska, p. Janina Szewczuk i p. Anna Semków oceniało odpowiedzi gimnazjalistów pod kierunkiem organizatorki turnieju p. Ewy Bułeckiej. I miejsce zdobył zespół z klasy IIIb.

 

 

 

 

 

 

 

 

25.04.2017 r. rozstrzygnięty został Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego pt. "Mój słowniczek językowy" zorganizowany przez panie: Danutę Trynduś i Martę Buczyńską. Polegał on na zaprojektowaniu własnej książeczki - słowniczka zawierającej jeden z wybranych tematów: Clothes, Toys, Body, Animals, Food, School. Wystawę prac można obejrzeć w bibliotece szkolnej.

 

 

 

24.04.2017 r. w Olsztynie odbył się XVI Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej dla szkół podstawowych pt. "Objawienia maryjne w Fatimie", na którym ANNA SUCHORA z kl. VI zajęła VIII MIEJSCE zostając tym samym FINALISTKĄ tegoż konkursu. Uczennicę naszej szkoły przygotowała do konkursu p. Elżbieta Sobolewska.

 

 

17.03.2017r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny dla oddziałów przedszkolnych i klas I-III pt. „Dbam o moją planetę- Ziemię”. Konkurs polegał na wykonaniu przez dziecko pracy, w której przedstawia jak dba o środowisko. W konkursie brało udział 95 dzieci. Komisja w składzie: Monika Serdakowska, Magdalena Wilbik, Tomasz Maciejewski wyłoniła laureatów.

Grupa 3-4-latków

I miejsce- Jurek Maciejewski 

II miejsce- Wojciech Zakrzewski   

  III miejsce – Kornel Szwanka

 

Grupa 5-6- latków

I miejsce- Wiktoria Waks   

II miejsce- Klaudia Szczepanik                                                                                         

III miejsce- Kacper Garbowski    

                                                                                                           

Klasa I

I miejsce- Marcelina Szwanka    

  II miejsce- Sonia Federowicz                                                                                                    

   III miejsce- Cezary Cieślik         

                                                                 

Klasa II

I miejsce- Ewelina Grabowiecka     

   II miejsce- Oliwia Dziugieł 

    III miejsce- Wiktoria Koszła    

            

Klasa III a

I miejsce- Emilia Wilga        

  II miejsce- Aleksandra Kalinowska    

  III miejsce- Wojciech Hołodiuk     

                                                 

Klasa IIIb

I miejsce- Aniela Wieczorek   

II miejsce- Aleksandra Hrybek

  III miejsce- Oskar Garbowski

 

  Konkurs zorganizowała p. Małgorzata Wiśniewska.

 

 

 

 

więcej zdjęć patrz:GALERIA

 

  12 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół w Płoskini odbył się apel, na którym dyrektor szkoły - przy współudziale opiekunów -  uroczyście uhonorowała uczestników i laureatów konkursów i turniejów. Laureaci i Laureatki Ogólnopolskiego Turnieju Unihokeja "Nolet Cup" w Morągu i Orzyszu otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy oraz Puchar. Dyplomy i nagrody otrzymały: zwycięskie drużyny z SP i Gimnazjum, które uczestniczyły w Finale Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Braniewie, zdobywcy IV MIEJSCA  w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Braniewie. Dyplom Laureata i słodki upominek z rąk pani dyrektor otrzymał uczeń klasy VI MATEUSZ STOLARZ, który zdobył I MIEJSCE w powiatowym finale turnieju "Młodzież zapobiega pożarom". Przypomnijmy, że opiekunami i nauczycielami przygotowującymi naszych uczniów do wyżej wymienionych konkursów i turniejów byli nauczyciele: p. Krzysztof Woźny, p. Marek Rarok i p. Magdalena Kot. Serdecznie gratulujemy laureatom, uczestnikom i opiekunom tychże konkursów! Z okazji nadchodzącego Święta Wielkiejnocy pani dyrektor złożyła wszystkim uczniom i pracownikom szkoły świąteczne życzenia wręczając jednocześnie wszystkim klasom - na ręce wychowawców -  słodkie upominki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio