Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III  26.03.2018 r. gimnazjaliści z naszej szkoły: MIŁOSZ DAWGUL, ILONA GRABOWIECKA wzięli udział w II etapie konkursu historycznego pt. "Pamięć o Katyniu kształtuje nasze dziedzictwo", który odbył się w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. Uczestników konkursu przygotowała nauczycielka historii  p. Ewa Bułecka, opiekunem uczniów podczas konkursu była p. Anna Maciejewska.

22 marca 2018 r. w oddziale przedszkolnym odbył się Wiosenny Przegląd Recytatorski dla grupy 3- i 4-latków. Każdy z przedszkolaków zaprezentował  jeden wierszyk o tematyce wiosennej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: p. dyrektor szkoły Ewa Murawska i rodzice młodych recytatorów. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk pani dyrektor pamiątkowe dyplomy i nagrody. Przegląd przygotowała wychowawczyni grupy p. Justyna Babul.

 

 

 

 

 

  21 marca 2018 r. jak zwykle hucznie i uroczyście   obchodzono w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Pierwszym punktem ceremonii był przemarsz wszystkich klas oraz przedszkolaków przez wieś w kolorowych strojach i z „wiosenno-muzycznymi" atrybutami w ręku (kwiatek, motyl, bębenek, trąbka, grzechotka itp.). Każdej klasie towarzyszyła w przemarszu marzanna zaprojektowana i wykonana pod okiem wychowawców. Drugim punktem po powrocie na teren szkoły było grupowe spalenie słomianych panien na ognisku przy boisku szkolnym. 

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

 

19.03.2018 r. w oddziale przedszkolnym odbył się Wiosenny Przegląd Recytatorski dla grupy 5-latków. Każdy z przedszkolaków zaprezentował  jeden wiersz o tematyce wiosennej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: p. dyrektor szkoły Ewa Murawska i rodzice młodych recytatorów. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Przegląd przygotowała wychowawczyni grupy p. Eliza Siedlik.

 

 

 

 

 

  14 marca 2018 r. uczniowie naszej szkoły: KATARZYNA BABUL, WIKTORIA ZIELIŃSKA, KORDIAN SEMKIW i BARTŁOMIEJ BIL wzięli udział w konkursie ortograficznym pt. "O  Tytuł Gimnazjalnego Mistrza Ortografii Powiatru Braniewskiego" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Braniewie. Opiekunem uczestników był p. Tomasz Maciejewski.

Joomla Templates by 3/4 Studio