Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III  W dniach 11-12 grudnia 2017 r. pani Beata Grzegórska po raz kolejny prowadziła w naszej szkole warsztaty rękodzieła przygotowując - wraz z chętnymi pracownikami szkoły i uczniami - stroiki i ozdoby Bożonarodzeniowe. Serdecznie dziękujemy pani Beato za poświęcony czas i przepiękne stroiki, które zapewne ozdobią wiele domów podczas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

 

5 grudnia 2017 r. przedszkolaki z naszej szkoły wzięły udział w wycieczce do miejscowości Wojtkowizna k. Olsztyna, gdzie odwiedziły Krainę Świętego Mikołaja w ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym Leśne Wrota.

 

 

 

 

 

  6 grudnia  pojawił się w naszej szkole święty Mikołaj, który odwiedził - w towarzystwie Pani Dyrektor -  każdą klasę oraz przedszkolaków obdarowującąc dzieci (grzeczne) słodkimi prezentami.

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

   5 XII 2017 r. rozstrzynięty został konkurs plastyczno-profilaktyczny dla klas I-III SP pod hasłem "Kochaj! nie bij!". Komisja konkursowa w w składzie: dyrektor szkoły Ewa Murawska, Elżbieta Biedunkiewicz, Magdalena Kot wyłoniła laureatów w poszczególnych klasach, którymi zostali:

KLASA I

I miejsce - MAJA GAWRON

II miejsce - DAWID MAKRENEK

III miejsce - SZYMON BYCZKO

 

KLASA II

I miejsce - ROKSANA ISKRA

II miejsce - MARCELINA SZWANKA

III miejsce - JULIA KASPRZAK

 

KLASA III

I miejsce - ADRIANNA KRUKOWSKA

II miejsce - HUBERT DUDA

III miejsce - HANNA RYNKIEWICZ

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła pani dyrektor p. Ewa Murawska wraz z p. Anną Maciejewską - organizatorką konkursu.

Prace laureatów i pozostałych uczestników można obejrzeć na parterze budynku szkolnego.

 

 

 

 

 

30.11.2017 r. odbyły się w naszej szkole tradycyjne Andrzejki, podczas których oprócz zwyczajowych wróżb i zabaw można było wziąć udział w turnieju ping-ponga oraz zatańczyć na szkolnej dyskotece.

 

 

 

29.11.2017 r. gościliśmy w naszej szkole st.asp. Kamila Zalewskiego z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. Policjant przeprowadził pogadanki profilaktyczne w klasach V-VII SP i II - III Gimnazjum. Spotkanie zorganizowała pani pedagog Anna Maciejewska.

 

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio