Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III  19 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Płoskini odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. wójt gminy Płoskinia Zbigniew Kowalski, sekretarz gminy Płoskinia Stefan Hrybek, skarbnik gminy Płoskinia Danuta Gąsior, przewodniczący Rady Powiatu Braniewskiego Łukasz Korneluk, były dyrektor SP w Płoskini Tadeusz Misiak,przedstawicielki Rady Rodziców Kamila Lombarska, Agnieszka Lisowska i Karolina Korneluk, przewodnicząca Rady Gminy Płoskinia Elżbieta Sobolewska,  kierownik GOPS w Płoskini Elżbieta Kityk. Po uroczystym odśpiewaniu naszego hymnu narodowego przywitała wszystkich zgromadzonych dyrektor szkoły Ewa Murawska. Pani dyrektor wręczyła - przy współudziale wychowawców - podziękowania dla rodziców, którzy w mijającym roku szkolnym angażowali się w życie szkoły. W sposób szczególnie uroczysty wyróżnieni zostali na ceremonii uczniowie kończący I etap edukacyjny: klasa III. Przedstawiciele tegorocznych absolwentów, czyli klas III Gimnazjum i klasy VIII podziękowali pani dyrektor, nauczycielom i innym pracownikom szkoły za opiekę oraz trud włożony w ich edukację i wychowanie przez blisko dekadę nauki w murach naszej placówki. Nagrody i świadectwa „z czerwonych paskiem” otrzymali z rąk dyrektora szkoły i wychowawców uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią w klasie. Wójt gminy, przewodniczący Rady Powiatu i dyrektor szkoły życzyli wszystkim uczniom i pracownikom szkoły udanego i zasłużonego a także bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

 

 

więcej zdjęć wkrótce w GALERII

 

18 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Płoskini odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego przez tegorocznych absolwentów: uczniów klas: VIII i III Gimnazjum. Miano Absolwentów Roku decyzją Rady Pedagogicznej otrzymali: w klasie VIII DAWID BYCZKO, w klasie III Gimnazjum - ALEKSANDRA KOWALEWSKA. Dyrektor szkoły Ewa Murawska podziękowała wszystkim nauczycielom uczniów kończących edukację, ich rodzicom oraz opiekunom za nieocenioną pomoc, zaangażowanie na rzecz klasy i szkoły i trud pracy wa nowej włożony w wychowanie tegorocznych absolwentów. Pani dyrektor życzyła uczniom najstarszych klas powodzenia i samych sukcesów w nowych szkołach i w życiu osobistym. Młodsi koledzy i kolażanki z klasy VII zaprezentowali program kabaretowy dedykowany starszym współuczniom i wręczyli im drobne upominki.

 

więcej zdjęć w: GALERIA

 

18.06.2019 r. w Szkole Podstawowej w Płoskini odbył się uroczysty apel, na którym dyrektor szkoły Ewa Murawska wręczyła dyplomy, podziękowania i nagrody dla uczestników konkursów oraz turniejów sportowych, które odbyły się w roku szkolnym 2018/2019 na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

 

 

 

 

 

 

18 czerwca 2019 r. przedszkolaki z trzech funkcjonujących w naszej szkole oddziałów uczestniczyli w wycieczce do Dinoparku w Malborku. Organizatorkami i opiekunkami wyjazdu były panie wychowawczynie: p. Eliza Woś, p.Justyna Babul i p. Małgorzata Wiśniewska.

 

 

 

 

 

 

 

 

14 czerwca 2019 r. odbył się  wieczorek pożegnalny klas VIII i IIII Gimnazjum, których wychowawcami są: pani Ewa Bułecka i pan Krzysztof Woźny. Uroczystość rozpoczął tradycyjny polonez w wykonaniu tegorocznych absolwentów, uczniów klas VII i nauczycieli:p. Edyty Sorkowicz i p. Krzysztofa Woźnego. Następnie gospodarze imprezy oraz zaproszeni goście (m.in. wójt gminy Płoskinia Zbigniew Kowalski, dyrektor SP w Płoskini Ewa Murawska, nauczyciele i rodzice absolwentów) bawili się przy dźwiękach muzyki i śpiewu prezentowanych przez wodzireja a zarazem fotografa wieczorku p. Wojciecha Zbrzeźnickiego i muzyki odtwarzanej z płyt. 

 

 

14 czerwca 2019 roku uczniowie SP w Płoskini w składzie: Julia Kasprzak, Marcelina Szwanka Aleksandra Kalinowska, Adrian Krukowski, Kacper Fedczak,Piotr Hrybek, Artur Kapica wzięli udział w corocznej imprezie lekkoatletycznej "Bieg ku Słońcu" zorganizowanej przez Szkołę Podstawową w Słobitach. Nasza drużyna w ogólnej klasyfikacji zajęła III MIEJSCE. Ponadto uczennica klasy III MARCELINA SZWANKA zajęła w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ogólnej również III MIEJSCE. Zawodników przygotowała pani Magdalena Kot.

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio