Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III  18 maja 2018 r. uczennice klasy III z naszej szkoły : EWELINA GRABOWIECKA i WIKTORIA KOSZŁA wzięły udział w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym Uczniów Klas III, który odbył się tradycyjnie w Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie. EWELINA GRABOWIECKA zdobyła  III MIEJSCE otrzymując dyplom, puchar oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

15 .05. 2018 r. uczniowie z klas I-III SP wzięli udział w wycieczce do Centrum Nauki "Experyment" w Gdyni.

15 maja 2018 r. przedszkolaki z naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Gdańska-Oliwy, gdzie odwiedzili Ogród Zoologiczny.

 

 

 

 

11 maja 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs historyczny z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego zgromadzeni uczniowie i nauczyciele obejrzeli prezentację multimedialną poświęconą Konstytucji 3 Maja przygotowaną przez p. Tomasza Maciejewskiego. Następnie w szranki wiedzy o dziejach naszego narodu sprzed ponad dwóch wieków stanęło 6 drużyn z klas: V, VI, VII, II Gimnazjum i 2 drużyny z klasy III Gimnazjum: chłopięca i dziewczęca. Jury w składzie : p. dyrektor Ewa Murawska, p. Anna Maciejewska i p. Anna Semków oceniała odpowiedzi zespołów uczniowskich na pytania przygotowane przez organizatorkę konkursu, p. Ewę Murawską. Finałem uroczystości był występ chóru szkolnego pod kierunkiem p. Edyty Sorkowicz, który zaprezentował utwór "Witaj majowa jutrzenko".

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

10.05.2018 r. pedagog szkolny p. Anna Maciejewska rozstrzygnęła kolejny, cykliczny konkurs na plakat o tematyce profilaktycznej. Hasłem przewodnim plakatu w miesiącu kwietniu było "Narkotyki = śmierć". Prace uczestników można obejrzeć na korytarzu szkolnym na parterze.

 

 

 

 

10 maja 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce krajoznawczej do Gdańska i Nowego Dworu Gdańskiego. W pierwszym z miast zwiedzili Muzeum II Wojny Światowej, w drugim - Żuławski Park Historyczny oraz uczestniczyli w warsztatach "Budowa wału przeciwpowodziowego".

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio