Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III  18 maja b.r. gościliśmy w nasze szkole drużynę unihokeistek z Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Liszewskiego w Braniewie pod opieką trener Wioletty Gursztyn, z którą nasze zawodniczki przygotowane przez trenerów Magdalenę Kot i Marka Raroka rozegrały towarzyski mecz unihokeja. 

 

 

 

 

 

 

III MIEJSCE DZIEWCZĄT PODCZAS FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO UNIHOKEJA SP W ELBLĄGU (27.04.2016)

 

 

Płoskinia ponownie z medalami w finale wojewódzkim!


Dnia 25.04.2016r. (poniedziałek) w Elblągu w hali sportowej Gimnazjum Nr 9 odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego w unihokeju szkół Gimnazjalnych. Do finału zakwalifikowało się 7 drużyn :


Gimnazjum Orzysz
Gimnazjum Żabi Róg
Gimnazjum Gronowo Elbląskie
Gimnazjum z Pasłęka
Gimnazjum Dobry
Gimnazjum z Płoskini
Gimnazjum nr 1 z Braniewa

Czas gry: 1 x 12 minut, o 5m, o 3m i o 1m 1 x 15minut
Uczennice z Zespołu Szkół w Płoskini uplasowały się w pierwszej trójce. Team z Płoskini uległ jedynie zespołom z Żabiego Rogu i Orzysza. Rywalizację o 3 miejsce rozstrzygnęły rzuty karne. Wielce optymistyczny jest fakt, iż w drużynie gimnazjum zadebiutowały uczennice z klasy VI Szkoły podstawowej- rokuje to na przyszłość solidną reprezentację gimnazjalistek.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Gimnazjum z Orzysza
II miejsce - Gimnazjum z Żabiego Rogu
III miejsce - Gimnazjum z Płoskini

Skład Płoskini: Wiktoria Targońska, Urszula Polonis, Paulina Pawlikowska, Weronika Kiejdo, Karolina Kuchta, Alicja Błaszk, Ilona Grabowiecka, Natalia Moskiewicz, Anita Karpińska, Ewelina Brycka, Izabela Wojciukiewicz

Dwa dni później 27.04.2016r. (środa) w Elblągu w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 12 odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego w unihokeju Szkół Podstawowych. Do finału zakwalifikowało się 6 drużyn :
SP Orzysz
SP Żabi Róg
SP Płoskinia
SP Godkowo
SP Gronowo Górne
SP Zielonka Pasłęcka


Uczennice Szkoły podstawowej również wywalczyły brązowe medale województwa warmińsko-mazurskiego w unihokeju. Mecz który w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 1:1 musiały rozstrzygnąć rzuty karne. Dzięki znakomitej obronie w bramce najmłodszej w drużynie bramkarki Aleksandry Hrybek (II SP) oraz skutecznym strzałom dziewczynek z pola lepsze okazały się zawodniczki z Płoskini wygrywając ostatecznie 3:1.
I miejsce – Orzysz
II miejsce – Żabi Róg
III miejsce – Płoskinia


Skład: Aleksandra Hrybek (II SP), Natalia Moskiewicz (VI SP), Anita Karpińska (VI SP), Izabela Cichocka (VI SP), Ilona Grabowiecka(VI SP), Aleksandra Kowalewska(VI SP), Wiktoria Biesiekierska (V SP), Dominika Lombarska ( V SP), Kinga Zambrzycka (V SP), Aleksandra Byczko (IV SP), Martyna Rycko (III SP), oraz adeptki unihokeja Zuzanna Buczyńska i Jagoda Greń również z II SP.

 

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

 

24 kwietnia 2016 r. odbyła się IV edycja Braniewskiego Maratonu Na Raty, w którym uczestniczyła nasza uczennica z kl. II SP  ZUZANNA BUCZYŃSKA.

 

 

 

 

25.04.2016 r. team dziewcząt z naszej szkoły wywalczył brązowy medal w Finale Województwa W-M w Elblągu! Gratulujemy!

 

 

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

Uczennica klasy IIb ze Szkoły Podstawowej w Płoskini uczestniczyła w corocznym Biegu Pamięci w Braniewie          z okazji 11. rocznicy śmierci Świętego Jana Pawła II.

 

13 kwietnia 2016 r.  w Braniewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju zorganizowane przez Gimnazjum nr 1 w Braniewie i p. PIOTRA PAWŁOWSKIEGO - nauczyciela wychowania fizycznego. Nasze dwie drużyny: DZIEWCZĄT GIMNAZJUM i CHŁOPCÓW GIMNAZJUM zajęły na nich  I MIEJSCA!!! Drużyny przygotowali trenerzy: MAGDALENA KOT i MAREK RAROK. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się -  kolejnym w tym  szczęśliwym dla naszej szkoły miesiącu - sukcesem!

 

***

 

  2 kwietnia 2016 r. nauczycielka wychowania fizycznego z naszej szkoły p. MAGDALENA KOT wzięła udział corocznym "Biegu Pamięci" z okazji kolejnej rocznicy śmierci Świętego Jana Pawła II.

 

 

 

 

 

 

   3 kwietnia 2016 r. uczennica naszej szkoły ZUZANNA BUCZYŃSKA z kl. I SP wzięła udział w III etapie "Braniewskiego Maratonu Na Raty" organizowanego przez MOS w Braniewie i zajęła w nim I miejsce w swojej kategorii wiekowej, zaś 12. lokatę w grupie wiekowej "Dzieci" ( z numerem startowym 17).Tym samym Zuzia zakwalifikowała się do IV etapu maratonu, który odbędzie się 24 kwietnia br. Trzymamy kciuki!!!

 

   Ilona Grabowiecka (uczennica kl. VI naszej szkoły) została najlepszą zawodniczką na pozycji obrońcy w Pomorskiej Lidze Unihokeja w Gdyni 22 stycznia 2016r. Dzień później nagrodzony został na tej samej pozycji również uczeń z naszej szkoły Dawid Byczko z kl. V. Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

 

10 listopada po uroczystym apelu z okazji Święta Niepodległości dyrektor szkoły Ewa Murawska i nauczyciele wychowania fizycznego Marek Rarok wręczyli pamiątkowe koszulki oraz dyplomy zawodnikom ze szkoły podstawowej uczestniczącym w Finale Ogólnopolskim Unihokeja w Warszawie. Nasi chłopcy e w ogólnej klasyfikacji zajęli 8 miejsce.

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio