Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III 

 

 

 

2 X 2016 r. uczniowie naszej szkoły: ZUZANNA BUCZYŃSKA i TYMOTEUSZ BUCZYŃSKI oraz nauczycielka wychowania fizycznego p. MAGDALENA KOT uczestniczyli w I etapie zawodów lekkoatletycznych "Mała korona" pod hasłem "Pokonaj siebie" organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportowy w Braniewie.

 

 

 

1 X 2016 r. nasi unihokeiści z SP pod opieką trenera Marka Raroka zajęli I MIEJSCE w turnieju eliminacyjnym "UNIHOKEJ ŁĄCZY DZIECI", który odbył się w Rumii.

 

 

 

 5 X 2016 r. w Braniewie chłopcy z naszej szkoły zajęli 2 miejsce w  Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego w piłkę nożną "O puchar starosty braniewskiego". Zawodników przygotowała p. Magdalena Kot.

 

 

 

 


28.09. 2016 r. w Pieniężnie nasi zawodnicy zajęli 1 miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Powiatu Braniewskiego w piłkę nożną.

Najlepszy bramkarz turnieju: Krystian Makowski.

 

 

 

 

    3 czerwca br. w Szkole Podstawowej w Słobitach odbył się Powiatowy „Bieg Ku Słońcu” połączony z Piknikiem Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. Uczestniczyło w nim sześć sześcioosobowych drużyn ze Szkół Podstawowych w: Słobitach, Nowicy, Chruścielu, Płoskini, Błudowie i Tolkmicku.

Zadaniem uczestników biegu (uczniów z klas I – VI) było pokonanie sztafety i zmierzenie się z różnymi zadaniami, takimi jak: rozwiązanie krzyżówki, rebusu, rzut woreczkami do celu, przejście przez szarfy, czy napełnianie butelek wodą.

W tegorocznej edycji biegu:

I miejsce zajęła drużyna z SP w Płoskini,
II miejsce zajęła drużyna z SP w Nowicy,
III miejsce zajęła drużyna z SP w Chruścielu.

Zarówno zwycięzcy, jak i pozostali uczestnicy biegu otrzymali od organizatorów medale, dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Braniewie. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali od dyrekcji szkoły tzw. „zdrowe paczki”. Oprócz tego, wśród wszystkich małych sportowców rozlosowano ufundowane przez szkołę w Słobitach nagrody w postaci plecaka, książek, zabawek, gier edukacyjnych.

Członkowie zwycięskiej drużyny udekorowani zostali medalami przez goszczącą w naszej placówce Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Braniewskiego panią Agnieszkę Brewczak.

Naszych młodychg lekkoatletów przygotowała do zawodów p. Magdalena Kot.

 

 

 

  18 maja b.r. gościliśmy w nasze szkole drużynę unihokeistek z Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Liszewskiego w Braniewie pod opieką trener Wioletty Gursztyn, z którą nasze zawodniczki przygotowane przez trenerów Magdalenę Kot i Marka Raroka rozegrały towarzyski mecz unihokeja. 

 

 

 

 

 

 

III MIEJSCE DZIEWCZĄT PODCZAS FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO UNIHOKEJA SP W ELBLĄGU (27.04.2016)

 

 

Płoskinia ponownie z medalami w finale wojewódzkim!


Dnia 25.04.2016r. (poniedziałek) w Elblągu w hali sportowej Gimnazjum Nr 9 odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego w unihokeju szkół Gimnazjalnych. Do finału zakwalifikowało się 7 drużyn :


Gimnazjum Orzysz
Gimnazjum Żabi Róg
Gimnazjum Gronowo Elbląskie
Gimnazjum z Pasłęka
Gimnazjum Dobry
Gimnazjum z Płoskini
Gimnazjum nr 1 z Braniewa

Czas gry: 1 x 12 minut, o 5m, o 3m i o 1m 1 x 15minut
Uczennice z Zespołu Szkół w Płoskini uplasowały się w pierwszej trójce. Team z Płoskini uległ jedynie zespołom z Żabiego Rogu i Orzysza. Rywalizację o 3 miejsce rozstrzygnęły rzuty karne. Wielce optymistyczny jest fakt, iż w drużynie gimnazjum zadebiutowały uczennice z klasy VI Szkoły podstawowej- rokuje to na przyszłość solidną reprezentację gimnazjalistek.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Gimnazjum z Orzysza
II miejsce - Gimnazjum z Żabiego Rogu
III miejsce - Gimnazjum z Płoskini

Skład Płoskini: Wiktoria Targońska, Urszula Polonis, Paulina Pawlikowska, Weronika Kiejdo, Karolina Kuchta, Alicja Błaszk, Ilona Grabowiecka, Natalia Moskiewicz, Anita Karpińska, Ewelina Brycka, Izabela Wojciukiewicz

Dwa dni później 27.04.2016r. (środa) w Elblągu w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 12 odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego w unihokeju Szkół Podstawowych. Do finału zakwalifikowało się 6 drużyn :
SP Orzysz
SP Żabi Róg
SP Płoskinia
SP Godkowo
SP Gronowo Górne
SP Zielonka Pasłęcka


Uczennice Szkoły podstawowej również wywalczyły brązowe medale województwa warmińsko-mazurskiego w unihokeju. Mecz który w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 1:1 musiały rozstrzygnąć rzuty karne. Dzięki znakomitej obronie w bramce najmłodszej w drużynie bramkarki Aleksandry Hrybek (II SP) oraz skutecznym strzałom dziewczynek z pola lepsze okazały się zawodniczki z Płoskini wygrywając ostatecznie 3:1.
I miejsce – Orzysz
II miejsce – Żabi Róg
III miejsce – Płoskinia


Skład: Aleksandra Hrybek (II SP), Natalia Moskiewicz (VI SP), Anita Karpińska (VI SP), Izabela Cichocka (VI SP), Ilona Grabowiecka(VI SP), Aleksandra Kowalewska(VI SP), Wiktoria Biesiekierska (V SP), Dominika Lombarska ( V SP), Kinga Zambrzycka (V SP), Aleksandra Byczko (IV SP), Martyna Rycko (III SP), oraz adeptki unihokeja Zuzanna Buczyńska i Jagoda Greń również z II SP.

 

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

 

24 kwietnia 2016 r. odbyła się IV edycja Braniewskiego Maratonu Na Raty, w którym uczestniczyła nasza uczennica z kl. II SP  ZUZANNA BUCZYŃSKA.

 

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio