Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III  19.11.2016 r. nasi uczniowie wzięli udział w Międzywojewódzkim Turnieju Unihokeja "Morąg Cup" o Puchar Burmistrza Morąga. Zawodnicy trenera Marka Raroka zajęli na nim:


II Miejsce Chłopców (kategoria "Młodzicy")
IV Miejsce Dziewcząt (kategoria "Młodziczki")
V Miejsce Dziewcząt (kategoria "Juniorki młodsze")

 

 

 

 

 

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA oraz: FACEBOOK (ikona w prawym górnym rogu strony startowej)

   Unihokeiści z drużyny KS DRAGONS z naszej szkoły 

pod opieką trenera p. Marka Raroka zajęli

III MIEJSCE

w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU UNIHOKEJA,

który odbył się w dn. 22-23 października 2016 r. w Katowicach.

Gratulujemy naszym zawodnikom!

 

 

 

 

 

 

 

2 X 2016 r. uczniowie naszej szkoły: ZUZANNA BUCZYŃSKA i TYMOTEUSZ BUCZYŃSKI oraz nauczycielka wychowania fizycznego p. MAGDALENA KOT uczestniczyli w I etapie zawodów lekkoatletycznych "Mała korona" pod hasłem "Pokonaj siebie" organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportowy w Braniewie.

 

 

 

1 X 2016 r. nasi unihokeiści z SP pod opieką trenera Marka Raroka zajęli I MIEJSCE w turnieju eliminacyjnym "UNIHOKEJ ŁĄCZY DZIECI", który odbył się w Rumii.

 

 

 

 5 X 2016 r. w Braniewie chłopcy z naszej szkoły zajęli 2 miejsce w  Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego w piłkę nożną "O puchar starosty braniewskiego". Zawodników przygotowała p. Magdalena Kot.

 

 

 

 


28.09. 2016 r. w Pieniężnie nasi zawodnicy zajęli 1 miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Powiatu Braniewskiego w piłkę nożną.

Najlepszy bramkarz turnieju: Krystian Makowski.

 

 

 

 

    3 czerwca br. w Szkole Podstawowej w Słobitach odbył się Powiatowy „Bieg Ku Słońcu” połączony z Piknikiem Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. Uczestniczyło w nim sześć sześcioosobowych drużyn ze Szkół Podstawowych w: Słobitach, Nowicy, Chruścielu, Płoskini, Błudowie i Tolkmicku.

Zadaniem uczestników biegu (uczniów z klas I – VI) było pokonanie sztafety i zmierzenie się z różnymi zadaniami, takimi jak: rozwiązanie krzyżówki, rebusu, rzut woreczkami do celu, przejście przez szarfy, czy napełnianie butelek wodą.

W tegorocznej edycji biegu:

I miejsce zajęła drużyna z SP w Płoskini,
II miejsce zajęła drużyna z SP w Nowicy,
III miejsce zajęła drużyna z SP w Chruścielu.

Zarówno zwycięzcy, jak i pozostali uczestnicy biegu otrzymali od organizatorów medale, dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Braniewie. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali od dyrekcji szkoły tzw. „zdrowe paczki”. Oprócz tego, wśród wszystkich małych sportowców rozlosowano ufundowane przez szkołę w Słobitach nagrody w postaci plecaka, książek, zabawek, gier edukacyjnych.

Członkowie zwycięskiej drużyny udekorowani zostali medalami przez goszczącą w naszej placówce Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Braniewskiego panią Agnieszkę Brewczak.

Naszych młodychg lekkoatletów przygotowała do zawodów p. Magdalena Kot.

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio