Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III1 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół w Lipowinie odbyły się Biegi Przełajowe o Puchar Tomasza Sielickiego. Zawodników przygotowała p. Magdalena Kot.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne złoto-srebrne laury naszych Dragonsów! Na Turnieju rozegranym w dniach 01-02.04.2017 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu  i  Rekreacji w Orzyszu zawodnicy z ZS w Płoskini pod kierunkiem trenera p. Marka Raroka zdobyli:
             I miejsce - Chłopcy
            II miejsce – Dziewczęta

   Alleluja i do przodu! Gratulujemy!!!

 

 

W dniach 25 – 26.03.2017 r. nasi zawodnicy z KS Dragons z Zespołu Szkół w Płoskini wzięli udział w turnieju unihokeja NOLET CUP 2017 w Morągu, na którym zajęli czołowe lokaty:

II miejsce Chłopców w kategorii 2005 i młodsi
I miejsce Dziewcząt w kategorii 2006 i młodsi

Organizatorem wyjazdu i trenerem naszych zawodników był p. Marek Rarok.

Gratulujemy!!!

 

 więcej zdjęć patrz: GALERIA

 

 

 

 

 

 

12. 01.2017 r. w Gdyni odbył się Noworoczny Turniej Unihokeja, na którym nasi zawodnicy z KS Dragons przy Zespole Szkół w Płoskini zdobyli:

I MIEJSCE - dziewczęta SP

II MIEJSCE - chłopcy SP

Gratulujemy zwycięzcom!!!

 

 

 

 

 

 

PŁOSKINIA NIE ZWALNIA TEMPA!!

SP PŁOSKINIA MISTRZEM WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO MAZURSKIEGO 2016!

GIMNAZJUM RÓWNIEŻ Z MEDALAMI !

 

Po wielkim sukcesie drużyny z Płoskini w Festiwalu „Unihokej łączy dzieci 2016” w Katowicach

(III miejsce w Polsce) i w Pierwszym Turnieju Eliminacyjnym do Mistrzostw Polski gdzie chłopcy z Płoskini zajęli I miejsce. Nadszedł czas na Finały Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

 

Warmińsko Mazurski Szkolny Związek Sportowy chcąc ujednolicić termin szkolnych rozgrywek w dyscyplinie unihokeja do rozgrywek z innych Województw w całej Polsce zmienił terminy Finałów z kwietnia 2017r. na grudzień 2016r. Pierwszy turniej finałowy Województwa Warmińsko Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w unihokeju dziewcząt i chłopców rozegrały drużyny Szkół Podstawowych 13 grudnia 2016r. w Orzyszu.

W finale wystąpiły drużyny:

 1. ZSP Orzysz
 2. SP 4 Olecko
 3. SP Godkowo
 4. SP Żabi Róg
 5. SP Płoskinia

Turniej odbywał się na pięknej Sali widowiskowo – sportowej MOSiR w Orzyszu. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, 3 x 8min.

Drużyna z Płoskini mimo dalekiej podróży i bardzo wczesnego wyjazdu do Orzysza pełna wigoru przystąpiła do pierwszego meczu wygrywając 13:0 z drużyną Szkoły Podstawowej z Olecka. W Drugim meczu Team z Płoskini spotkał się z Szkołą Podstawową z Żabiego Rogu gdzie również pokazał kunszt techniczny i taktyczny wypracowany na treningach, kończąc spotkanie z wynikiem 5:0. Następnym rywalem Chłopców z Płoskini była Szkoła Podstawowa z Orzysza, mecz zakończył się wynikiem 3:0. Ostatni mecz z SP Godkowo był bardzo zacięty ale po 24 minutach to Płoskinia schodziła z wynikiem 6:1 do szatni zdobywając Tytuł Mistrza Województwa Warmińsko – Mazurskiego! Tracąc tylko jedną bramkę a zdobywając 27.

Drużyna dziewcząt złożona głównie z klasy III Szkoły Podstawowej po zaciętych wszystkich swoich meczach z drużynami niejednokrotnie starszymi rocznikowo (VI klasy) zajęła IV miejsce. Ale dziewczynki nie załamują się i obiecują medal już w przyszłym roku.

Wyniki spotkań:

ZSP ORZYSZ – SP 4 OLECKO   8 : 0

SP ŻABI RÓG - SP GODKOWO   0 : 3

SP 4 OLECKO - ZS PŁOSKINIA   0 : 13

SP GODKOWO – ZSP ORZYSZ 0 : 3

ZS PŁOSKINIA - SP ŻABI RÓG   5 : 0

SP GODKOWO - SP 4 OLECKO 11 : 0

ZSP ORZYSZ - ZS PŁOSKINIA 0 : 3

SP 4 OLECKO - SP ŻABI RÓG 2 : 1

ZS PŁOSKINIA - SP GODKOWO 6 : 1

SP ŻABI RÓG - ZSP ORZYSZ 1 : 6

Klasyfikacja końcowa SP chłopców:

I miejsce – SP Płoskinia

II miejsce – ZSP Orzysz

III miejsce – SP Godkowo

IV miejsce – SP 4 Olecko

V miejsce – SP Żabi Róg

Skład zespołów z Płoskini:

Chłopcy: Patryk Kozikowski, Maciej Greń, Dawid Byczko, Kacper Trejmak, Piotr Hrybek, Wojciech Rycko, Szymon Hnatyszyn, Łukasz Maziuk, Olgierd Lisowski, Szymon Lewandowski, Kacper Fedczak.

Dziewczęta: Aleksandra Hrybek (IIISP), Jagoda Greń (IIISP), Zuzanna Buczyńska (IIISP), Julia Krupka (IIISP), Aniela Wieczorek (IIISP), Wiktoria Ocipka (IVSP), Aleksandra Byczko (VSP), Dominika Lombarska (VISP), Kinga Zambrzycka (VISP), Małgorzata Pawlukowska (VISP).

Drugim turniejem finałowym Płoskini był Finał Województwa Warmińsko Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w unihokeju dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych który odbył się 14 grudnia 2015r w Morągu.

Mecze rozgrywane były 2 x 8min. Zespoły rozdzielone zostały na dwie grupy.

Klasyfikacja końcowa:

w kategorii Dziewcząt:

 1. Gimnazjum Orzysz
 2. Gimnazjum Żabi Róg
 3. 3.Gimnazjum Płoskinia
 4. Gimnazjum Dobry
 5. Gimnazjum Nr.1 Braniewo
 6. Gimnazjum Pasłęk
 7. Gimnazjum Olsztyn

w kategorii chłopców:

 1. Gimnazjum Orzysz
 2. Gimnazjum Żabi Róg
 3. 3.Gimnazjum Płoskinia
 4. Gimnazjum Młynary
 5. Gimnazjum Pasłęk
 6. Gimnazjum Braniewo
 7. Gimnazjum Dobry

Skład zespołów z Płoskini:

Chłopcy: Jakub Krupka, Dawid Kowalczyk, Bartłomiej Leyk, Dawid Byczko, Mariusz Klimontowicz, Krystian Kozioł, Michał Kochanowski, Szymon Hnatyszyn, Sebastian Borkowski, Dawid Biesiekierski, Michał Granat.

Dziewczęta: Wiktoria Zielińska, Ilona Grabowiecka, Natalia Moskiewicz, Aleksandra Kowalewska, Joanna Borowicz, Anita Karpińska, Kamila Szepeta, Jolanta Szałas, Urszula Polonis, Julia Hołodiuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.12.2016r.  odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Morągu. Nasi zawodnicy z Gimnazjum pod opieką trenera p.Marka Raroka zajęli III MIEJSCE. GRATULUJEMY!!!

 

 

 

 13.12. 2016 r. w Orzyszu nasi zawodnicy ze szkoły podstawowej zajęli I MIEJSCE i zdobyli zaszczytny tytuł MISTRZA Województwa Warmińsko-Mazurskiego w unihokeju. Gratulujemy !!!

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio