Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III

14.12.2016r.  odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Morągu. Nasi zawodnicy z Gimnazjum pod opieką trenera p.Marka Raroka zajęli III MIEJSCE. GRATULUJEMY!!!

 

 

 

 13.12. 2016 r. w Orzyszu nasi zawodnicy ze szkoły podstawowej zajęli I MIEJSCE i zdobyli zaszczytny tytuł MISTRZA Województwa Warmińsko-Mazurskiego w unihokeju. Gratulujemy !!!

 

 

 

  19.11.2016 r. nasi uczniowie wzięli udział w Międzywojewódzkim Turnieju Unihokeja "Morąg Cup" o Puchar Burmistrza Morąga. Zawodnicy trenera Marka Raroka zajęli na nim:


II Miejsce Chłopców (kategoria "Młodzicy")
IV Miejsce Dziewcząt (kategoria "Młodziczki")
V Miejsce Dziewcząt (kategoria "Juniorki młodsze")

 

 

 

 

 

 

więcej zdjęć patrz: GALERIA oraz: FACEBOOK (ikona w prawym górnym rogu strony startowej)

   Unihokeiści z drużyny KS DRAGONS z naszej szkoły 

pod opieką trenera p. Marka Raroka zajęli

III MIEJSCE

w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU UNIHOKEJA,

który odbył się w dn. 22-23 października 2016 r. w Katowicach.

Gratulujemy naszym zawodnikom!

 

 

 

 

 

 

 

2 X 2016 r. uczniowie naszej szkoły: ZUZANNA BUCZYŃSKA i TYMOTEUSZ BUCZYŃSKI oraz nauczycielka wychowania fizycznego p. MAGDALENA KOT uczestniczyli w I etapie zawodów lekkoatletycznych "Mała korona" pod hasłem "Pokonaj siebie" organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportowy w Braniewie.

 

 

 

1 X 2016 r. nasi unihokeiści z SP pod opieką trenera Marka Raroka zajęli I MIEJSCE w turnieju eliminacyjnym "UNIHOKEJ ŁĄCZY DZIECI", który odbył się w Rumii.

 

 

 

 5 X 2016 r. w Braniewie chłopcy z naszej szkoły zajęli 2 miejsce w  Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego w piłkę nożną "O puchar starosty braniewskiego". Zawodników przygotowała p. Magdalena Kot.

 

 

 

 


28.09. 2016 r. w Pieniężnie nasi zawodnicy zajęli 1 miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Powiatu Braniewskiego w piłkę nożną.

Najlepszy bramkarz turnieju: Krystian Makowski.

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio