Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III



  Na świetlicy szkolnej rozstrzygnięto konkurs plastyczny pod hasłem "Portret Mikołaja" dla klas 0 - VI SP.

 

 

Laureaci:

  1. 4-latki –„O”   - I miejsce - Oliwier Markisz (4-latki)

wyróżnienia: Lenka Białkowska, Zuzia Kobylińska (4-latki), Tymoteusz Buczyński (kl.O)

  1. Kl. I-III SP       - I miejsce – Hubert Duda (kl. II)

wyróżnienia: Ewelina Grabowiecka, Krzysztof Korneluk, Kryspin Laskowski (kl. II)

  1. Kl. IV-VI SP   - I miejsce – Patryk Kozikowski (kl. V)

Wyróżnienia: Oskar Soćko (kl. IV), Małgorzata Pawlukowska (kl. VI)

 

Komisjakonkursowa w składzie:

Elżbieta Sobolewska

Marta Buczyńska

 

 

 

 

 

 

Konkurs „Portret Mikołaja”

  UCZESTNICY
1. Lena Białkowska         3-4 latki
2. Wojtek Zakrzewski
3. Jerzy Maciejewski
4 Magdalena Jakóbek
5 Oliwier Markisz
6 Amelia Sorkowicz
7 Zuzanna Kobylińska
8 Borys Lisowski                 Kl „O”
9 Weronika Federowicz
10 Klaudia Szczepanik
11 Nikola Soćko
12 Szymon Byczko
13 Mateusz Komorowski
14 Michał Wilga
15 Wiktoria Waks
16 Maciek Myszak
17 Kacper Garbowski
18 Tymoteusz Buczyński
19 Maja Pilich
20 Dawid Makrenek
 

                                          

                                               Kl. II

21 Hanna Rynkiewicz
22 Oliwia Dziugieł
23 Kornelia Bojara
24 Ewelina Grabowiecka
25 Hubert Duda
26 Aleksandra Podgórniak
27 Krzysztof Korneluk
28 Hubert Dźwiniel
29 Piotr Sorkowicz
30 Kryspin Laskowski
31 Wiktoria Koszła
32 Sebastian Ścibior
33 Julia Krupka                             kl. III
34 Zuzanna Buczyńska
35 Miłosz Gorzkowski
36 Kacper Gawron
37 Alicja Biesiekierska
38 Adrian Krukowski
39 Agata Pawlukowska
40 Klaudia Wachowska
41 Aniela Wieczorek
42 Hubert Buczyński
43 Aleksandra Kalinowska
44 Weronika Jackowska
45 Marta Komorowska
46 Oskar Grabowiecki
47 Wiktoria Kuchta
48 Oskar Garbowski
49 Jagoda Greń
50 Maja Drygiel
51 Jan Giżycki
52 Miłosz Jowik
53 Olgierd Lisowski
54 Aleksandra Hrybek
55 Olaf Kalionowski
56 Wojciech Hołodiuk
57 Brajan Czerwik
58 Adrianna Krukowska
 

                                                       Kl. IV

59 Oskar Soćko
60 Kacper Gorący
61 Julia Myszak
62 Patrycja Stolarz
63 Patrycja Bojara
64 Wiktoria Ocipka, Sylwia Gierczak
65 Martyna Rycko, Szymon Lewandowski
66 Iza Borówka
67 Patryk Kozikowski                       kl. V
68 Wiktoria Sobolewska
69 Maciej Greń
70 Wojciech Rycko
71 Łukasz Maziuk
72 Aleksandra Byczko
73 Martyna Dąbrowa
74 Piotr Hrybek
75 Kacper Fedczak
76 Aniela Bafja                                   kl. VI
77 Małgorzata Pawlukowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio