Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III

Laureaci konkursu „Jesienne drzewo”:

 

Do kl.”O”

I miejsce: Marta Duda 3-4 latki

Wyróżnienia: Filip Morgenstern (kl. O), Borys Lisowski (kl. O)

Kl. I-III SP

I miejsce: Kornelia Bojara (kl. II), Hubert Duda (kl. II), Olgierd Lisowski (kl.III b)

Wyróżnienia: Miłosz Gorzkowski (kl. IIIb), Miłosz Jowik (kl. IIIb)

Kl. IV-VI SP

I miejsce: Dominika Lombarska kl. VI

Nagrody specjalne za przestrzenne drzewka:

Miłosz Swęd 3-4 latki

Bartosz Iskra kl. „O”

Julia Swęd kl. I SP

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs „Jesienne drzewo”

nr uczestnicy
1 Lena Białkowska   3-4 latki
2 Marta Duda     3-4 latki
3 Kornel Szwanka     3-4 latki
4 Tomasz Karpiński 3-4 latki
5 Oliwer Markisz     kl. O
6 Filip Morgenstern   kl.O
7 Borys Lisowski     kl.O
8 Klaudia Szczepanik   kl.O
9 Laura Zając   kl. O
10 Maja Jędryczka   kl.O
11 Michał Wieczorek kl.O
12 Marcel Markisz   kl. O
13 Małgorzata Kasprzak   kl.O
   
14 Konrad Borówka             kl.I
15 Marcelina Szwanka
16 Julia Kasprzak
17 Czarek Cieślik
18 Maja Byczko
19 Nikodem Kropidłowski
20 Emilia Ocipka
21 Kacper Babul
22 Kacper Byczko
23 Wiktoria Koszła                 kl. II
24 Aleksandra Podgórniak
25 Oliwia Dziugieł
26 Kornelia Bojara
27 Hanna Rynkiewicz
28 Krzysztof Korneluk
29 Hubert Duda
30 Ewelina Grabowiecka
31 Miłosz Gorzkowski               kl. III a,b
32 Miłosz Jowik
33 Emilia Wilga
34 Oskar Garbowski
35 Marta Komorowska
36 Olgierd Lisowski
37 Zuzanna Buczyńska
38 Wiktoria Kuchta
39 Jagoda Greń
40 Aleksandra Kalinowska
41 Jan Giżycki
42 Agata Pawlukowska
43 Julia Krupka
44 Alicja Biesiekierska
45 Aniela wieczorek
46 Hubert Buczyński
47 Adrianna Krukowska
48 Wronika Jackowska
49 Aleksandra Hrybek
   
50 Dominika Lombarska   kl.VI
 

Drzewka przestrzenne

51 Miłosz Swęd       3-4 latki
52 Bartosz Iskra       kl. O
53 Julia Swęd         kl. I

Komisja w składzie:

Ewa Murawska

Marta Buczyńska

Elżbieta Sobolewska

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio