Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-III

ROZKŁAD JAZDY

AUTOBUSU SZKOLNEGO - ZESPÓŁ SZKÓŁ W PŁOSKINI

ROK SZKOLNY 2016/2017

Przewidywane godziny przyjazdów autobusu:

Piórkowo (przystanek 1) - 6:55

Piórkowo (przystanek 2) - 7:00

Pierławki (baza) - 7:15

Rucianka (przystanek 1) - 7:20

Rucianka (przystanek 2) - 7:23

Wielkie Wierzno (przystanek 1) - 7:25

Wielkie Wierzno (przystanek 2) - 7:27

Pierławki - 7:30

Chruściel (szkoła) - 7:35

Chruściel (stacja) - 7:40

Pierzchały - 7:45

Dąbrowa - 8:00

Czosnowo - 8:05

Przewidywane godziny przyjazdów autobusu:

Stygajny - 7:00

Łozy - 7:10

Długobór - 7:15

Pakosze - 7:20

Strubno wieś - 7:25

Strubno osiedle - 7:45

Podlechy - 7:50

Pielgrzymowo - 7:55

Przewidywane godziny przyjazdów autobusu:

Wysoka Braniewska - 7:30

Jarzębiec - 7:40

Tolkowiec - 7:45

Demity - Lubnowo - 7:50

ODWOZY

I TRASA

Miejscowość Po 5 lekcjach - wyjazd z Płoskini 13:05 Po 7 lekcjach - wyjazd z Płoskini 14:55 Po 8 lekcjach wyjazd z Płoskini 15:40
Pielgrzymowo 13:10 15:00 15:45
Podlechy 13:15 15:05 15:50
Strubno 13:20 15:10 15:55
Długobór 13:30 15:15 16:00
Łozy 13:35 15:20 16:05
Stygajny 13:40 15:25 16:10

II TRASA

Miejscowość Po 5 lekcjach - wyjazd z Płoskini 13:05 Po 7 lekcjach - wyjazd z Płoskini 14:55 Po 8 lekcjach wyjazd z Płoskini 15:40
Lubnowo 13:10 15:00 15:45
Demity 13:15 15:05 15:50
Tolkowiec 13:20 15:10 15:55
Jarzębiec 13:25 15:15 16:00
Wys.Braniewska 13:35 15:25 16:10

 

 

 

 

 

 

III TRASA

Miejscowość Po 5 lekcjach - wyjazd z Płoskini 13:05 Po 7 lekcjach - wyjazd z Płoskini 15:00 Po 8 lekcjach wyjazd z Płoskini 15:40
Czosnowo 13:15 15:05 15:45
Dąbrowa 13:20 15:10 15:50
Chruściel szkoła 13:30 15:20 16:00
Piórkowo 1 14:10 15:30 16:10
Piórkowo 2 14:15 15:35 16:15
Pierławki 14:25 15:45 16:25
Rucianka 1 14:35 15:55 16:35
Rucianka 2 14:40 15:57 16:40
Wielkie Wierzno 1 14:47 16:00 16:50
Wielkie Wierzno 2 14:50 16:05 16:55
Chruściel stacja 15:00 16:15 17:05
Pierzchały 15:15 16:35 17:25

 

Godziny odjazdów autobusów z przystanków:

Miejscowość Godzina odjazdu
Piórkowo 1 700
Piórkowo 2 702
Pierławki 715
Rucianka 720
Wielkie Wierzno 1 725
Wielkie Wierzno 2 726
Chruściel szkoła 740
Chruściel stacja 745
Pierzchały 750
Dąbrowa 755
Czosnowo 805
Joomla Templates by 3/4 Studio