Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-IIIOpiekunkami Szkolnego Klubu Wolontariusza w roku szkolnym 2017/2018 są panie: MAGDALENA KOT, DANUTA TRYNDUŚ, ANNA MACIEJEWSKA i ANNA SEMKÓW.

 

 

 

W roku szkolnym 2017/2018 Szkolny Klub Wolontariusza tworzą: WIKTORIA ZIELIŃSKA, IZABELA CICHOCKA, ANITA KARPIŃSKA, KINGA MYSZAK, KATARZYNA ŚWIERCZEWSKA, MAŁGORZATA PAWLUKOWSKA, OLIWIA LEMAŃSKA, ALEKSANDRA PODGÓRNIAK, MAJA DRYGIEL, DOMINIKA LOMBARSKA, NATALIA MOSKIEWICZ, NIKOLA ANDRZEJEWSKA, NATALIA MOSKIEWICZ.

***

 

Akcja charytatywna "SŁODKI ZAJĄCZEK 2018"

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW, PRACOWNIKÓW SZKOŁY I RODZICÓW DO PRZYNOSZENIA DO SZKOŁY CZEKOLADOWYCH ZAJĄCZKÓW, KTÓRE MOŻNA WŁOŻYĆ DO SPECJALNEGO KOSZYKA UMIESZCZONEGO NA PARTERZE KORYTARZA SZKOLNEGO. SŁODKIE PODARUNKI ZOSTANĄ PRZEKAZANE MŁODYM PENSJONARIUSZOM HOSPICJUM W ELBLĄGU. Z GÓRY DZIĘKUJEMY !

 

***

 

Wolontariuszki gotowe do zagrzewania do zabawy! (Bal Karnawałowy 2018)

 

 

 

 *****

 

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej w Płoskini

(12.01.2017 r.)

 

***

Pierniki dla mieszkańców i pracowników wsi Płoskinia

(19.01.2017 r.)

19 grudnia 2017 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza  wypiekali i przyozdabiali - przy pomocy opiekunek klubu: Magdaleny Kot, Danuty Trynduś, Anny Maciejewskiej i Agnieszki Lisowskiej - pierniki, którymi częstowali następnego dnia  mieszkańców i pracowników wsi Płoskinia.

 

 

 

 

20. 12. 2017 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką p. Magdaleny Kot, p. Danuty Trynduś,m p. Agnieszki Lisowskiej i p. Anny Maciejewskiej przeprowadziły coroczną akcję polegającą na częstowaniu mieszkańców i pracowników instytucji z terenu wsi Płoskinia samodzielnie przygotowanymi piernikami. Wolontariusze wręczali im także kartki z życzeniami świątecznymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły oraz składali życzenia bożonarodzeniowe.

 

***

 

 

 

 

***

 archiwum

Szkolnego Klubu Wolontariusza

 

NA RZECZ HOSPICJUM W ELBLĄGU

W Niedzielę Palmową 9 kwietnia 2017 r. Szkolny Klub Wolontariusza pod opieką Pań: Magdaleny Kot i Danuty Trynduś kwestował pod kościołem parafialnym pw. św. Katarzyny w Płoskini. Funkcjonowała także kawiarenka, w której można było zakupić ciasto i napić się gorącej kawy lub herbaty.

Zebrane przez wolontariuszki fundusze przekazane zostały

dla Hospicjum im dr Aleksandry Gabrysiak w Elblągu.

Wszystkim Darczyńcom z całego serca DZIĘKUJEMY!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***

 

AKCJA "WIELKANOCNY ZAJĄCZEK" 2017

(WIZYTA OPIEKUNEK SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU P. MAGDALENY KOT I P. DANUTY TRYNDUŚ ORAZ NAUCZYCIELKI ZS W PŁOSKINI P. EWY MATWIEJCZUK W HOSPICJUM IM. A. GABRYSIAK W ELBLĄGU)

 

 

 

***

 

AKCJA "SZLACHETNA PACZKA 2017"

Z początkiem kwietnia 2017 r. Szkolny Klub Wolontariatu zakończył akcję "Szlachetna Paczka 2017". Na terenie szkoły zbierane były produkty spożywcze dla najbiedniejszych rodzin z naszego powiatu. Serdecznie dziękujemy Wszystkim Darczyńcom za okazane serce!

 

 

 

***

 

 

ZBIÓRKA NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W NASZEJ SZKOLE

 

13 STYCZNIA 2017 R. WOLONTARIUSZKI ZE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU POD OPIEKĄ P. MAGDALENY KOT I P. DANUTY TRYNDUŚ KWESTOWAŁY W NASZEJ SZKOLE NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. WSZYSTKIM DARCZYŃCOM Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!!!

 

 

 

 

***

 

21. 12. 2016 r. uczennice ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką p. Magdaleny Kot i p. Danuty Trynduś przeprowadziły akcję polegającą na częstowaniu mieszkańców i pracowników instytucji z terenu wsi Płoskinia samodzielnie przygotowanymi piernikami. Wolontariusze wręczali im także kartki z życzeniami świątecznymi wykonanymi przez uczniów naszej szkołyoraz składali życzenia bożonarodzeniowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ***

 

 

 

 ***

 

rok szkolny 2015/2016

21 kwietnia 2016 r. Szkolny Klub Wolontariusza włączy się– z powodu trwania egzaminu gimnazjalnego dwa dni później - w ogólnopolską akcję "Żonkile" upamiętniającą 72. rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim zainicjowaną przez Muzeum POLIN w Warszawie. Tego dnia członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pań: Magdaleny Kot, Danuty Trynduś i Anny Maciejewskiej będą rozdawać na terenie szkoły - samodzielnie wykonane -  papierowe żonkile - symbol pamięci o bohaterach powstania z 1943 r. Żonkile symbolizują pamięć, szacunek i nadzieję. Związane są z postacią Marka Edelmana, ostatniego przywódcy Żydowskiej Organizacji Bojowej, który w każdą rocznicę powstania w getcie warszawskim dostawał te kwiaty od anonimowej osoby. 

 

 

 

***

 

 

 

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi podsumowano akcję wolontaratu  "Słodki Zajączek".

Zebrane ZAJĄCZKI przekazane zostały do

Hospicjum im. dr Aleksandry Gabrysiakw Elblągu.

Z całego serca DZIĘKUJEMY wszystkim Darczyńcom!

Szkolny Klub Wolontariatu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                     

 

***

 

 

 

AKCJA "SZLACHETNA PACZKA 2015"

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio