Facebook    YouTube

 

Sport

Sport

 

Galeria

Galeria

 

Nasza Świetlica

Świetlica

 

Nasi Milusińscy

Klasy 0-IIIOpiekunkami Szkolnego Klubu Wolontariusza w roku szkolnym 2018/2019 są panie: MAGDALENA KOT, DANUTA TRYNDUŚ, ANNA MACIEJEWSKA i ANNA SEMKÓW.

 

***

 

SŁODKI ZAJĄCZEK 2019

 

Od końca marca 2019 r. trwała w nasze szkole akcja charytatywna Szkolnego Klubu Wolontariusza pod hasłem "Słodki Zajączek". Każdy z uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły mógł ofiarować słodki upominek wielkanocny. W tym roku wszystkie słodkości postanowiliśmy przekazać dla małych Pacjentów z Oddziału Dziecięcego szpitala w Braniewie. 

Wszystkim Darczyńcom z całego serca dziękujemy za wielki Dar Serca!!!

 

 

 

***

 

POMÓŻMY DZIECIOM Z POLSKICH RODZIN NA WSCHODZIE.

W TYM CELU ZBIERAMY KSIĄŻKI, PODRĘCZNIKI I PRZYBORY SZKOLNE.

Akcja trwa do 20.09.2018 r.

 

 

 

  W roku szkolnym 2018/2019 Szkolny Klub Wolontariusza tworzą: MARTA KOMOROWSKA, ADRIANA KRUKOWSKA, WERONIKA JACKOWSKA, ALEKSANDRA KALINOWSKA, OLIWIA DZIUGIEŁ, WIKTORIA ZIELIŃSKA, IZABELA CICHOCKA, ANITA KARPIŃSKA, KINGA MYSZAK, MAŁGORZATA PAWLUKOWSKA, OLIWIA LEMAŃSKA, ALEKSANDRA PODGÓRNIAK, MAJA DRYGIEL, DOMINIKA LOMBARSKA, NATALIA MOSKIEWICZ, PATRYCJA BOJARA, SYLWIA GIERCZAK.

***

 

UWAGA

ZBIERAMY PIENIĄDZE

NA ZAKUP PROTEZY

DLA

DAWIDA HOŁODIUKA

BYŁEGO ABSOLWENTA NASZEJ SZKOŁY,KTÓRY STRACIŁ NOGĘ WSKUTEK NIESZCZĘŚLIWEGO WYPADKU.

PORCJA CIASTA (w każdy wtorek) W CENIE 5 ZŁ.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPARCIA DAWIDA

I ŻYCZYMY SMACZNEGO!

 

 

***

 

Z archiwum SKW (rok szkolny 2017/2018)

 

Akcja charytatywna "SŁODKI ZAJĄCZEK 2018"

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW, PRACOWNIKÓW SZKOŁY I RODZICÓW DO PRZYNOSZENIA DO SZKOŁY CZEKOLADOWYCH ZAJĄCZKÓW, KTÓRE MOŻNA WŁOŻYĆ DO SPECJALNEGO KOSZYKA UMIESZCZONEGO NA PARTERZE KORYTARZA SZKOLNEGO. SŁODKIE PODARUNKI ZOSTANĄ PRZEKAZANE MŁODYM PENSJONARIUSZOM HOSPICJUM W ELBLĄGU. Z GÓRY DZIĘKUJEMY !

 

***

 

Wolontariuszki gotowe do zagrzewania do zabawy! (Bal Karnawałowy 2018)

 

 

 

 *****

 

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej w Płoskini

(12.01.2017 r.)

 

***

Pierniki dla mieszkańców i pracowników wsi Płoskinia

(19.01.2017 r.)

19 grudnia 2017 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza  wypiekali i przyozdabiali - przy pomocy opiekunek klubu: Magdaleny Kot, Danuty Trynduś, Anny Maciejewskiej i Agnieszki Lisowskiej - pierniki, którymi częstowali następnego dnia  mieszkańców i pracowników wsi Płoskinia.

 

 

 

 

20. 12. 2017 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką p. Magdaleny Kot, p. Danuty Trynduś,m p. Agnieszki Lisowskiej i p. Anny Maciejewskiej przeprowadziły coroczną akcję polegającą na częstowaniu mieszkańców i pracowników instytucji z terenu wsi Płoskinia samodzielnie przygotowanymi piernikami. Wolontariusze wręczali im także kartki z życzeniami świątecznymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły oraz składali życzenia bożonarodzeniowe.

 

***

 

 

 

 

***

 archiwum

Szkolnego Klubu Wolontariusza

 

NA RZECZ HOSPICJUM W ELBLĄGU

W Niedzielę Palmową 9 kwietnia 2017 r. Szkolny Klub Wolontariusza pod opieką Pań: Magdaleny Kot i Danuty Trynduś kwestował pod kościołem parafialnym pw. św. Katarzyny w Płoskini. Funkcjonowała także kawiarenka, w której można było zakupić ciasto i napić się gorącej kawy lub herbaty.

Zebrane przez wolontariuszki fundusze przekazane zostały

dla Hospicjum im dr Aleksandry Gabrysiak w Elblągu.

Wszystkim Darczyńcom z całego serca DZIĘKUJEMY!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***

 

AKCJA "WIELKANOCNY ZAJĄCZEK" 2017

(WIZYTA OPIEKUNEK SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU P. MAGDALENY KOT I P. DANUTY TRYNDUŚ ORAZ NAUCZYCIELKI ZS W PŁOSKINI P. EWY MATWIEJCZUK W HOSPICJUM IM. A. GABRYSIAK W ELBLĄGU)

 

 

 

***

 

AKCJA "SZLACHETNA PACZKA 2017"

Z początkiem kwietnia 2017 r. Szkolny Klub Wolontariatu zakończył akcję "Szlachetna Paczka 2017". Na terenie szkoły zbierane były produkty spożywcze dla najbiedniejszych rodzin z naszego powiatu. Serdecznie dziękujemy Wszystkim Darczyńcom za okazane serce!

 

 

 

***

 

 

ZBIÓRKA NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W NASZEJ SZKOLE

 

13 STYCZNIA 2017 R. WOLONTARIUSZKI ZE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU POD OPIEKĄ P. MAGDALENY KOT I P. DANUTY TRYNDUŚ KWESTOWAŁY W NASZEJ SZKOLE NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. WSZYSTKIM DARCZYŃCOM Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!!!

 

 

 

 

***

 

21. 12. 2016 r. uczennice ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką p. Magdaleny Kot i p. Danuty Trynduś przeprowadziły akcję polegającą na częstowaniu mieszkańców i pracowników instytucji z terenu wsi Płoskinia samodzielnie przygotowanymi piernikami. Wolontariusze wręczali im także kartki z życzeniami świątecznymi wykonanymi przez uczniów naszej szkołyoraz składali życzenia bożonarodzeniowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ***

 

 

 

 ***

 

rok szkolny 2015/2016

21 kwietnia 2016 r. Szkolny Klub Wolontariusza włączy się– z powodu trwania egzaminu gimnazjalnego dwa dni później - w ogólnopolską akcję "Żonkile" upamiętniającą 72. rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim zainicjowaną przez Muzeum POLIN w Warszawie. Tego dnia członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pań: Magdaleny Kot, Danuty Trynduś i Anny Maciejewskiej będą rozdawać na terenie szkoły - samodzielnie wykonane -  papierowe żonkile - symbol pamięci o bohaterach powstania z 1943 r. Żonkile symbolizują pamięć, szacunek i nadzieję. Związane są z postacią Marka Edelmana, ostatniego przywódcy Żydowskiej Organizacji Bojowej, który w każdą rocznicę powstania w getcie warszawskim dostawał te kwiaty od anonimowej osoby. 

 

 

 

***

 

 

 

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi podsumowano akcję wolontaratu  "Słodki Zajączek".

Zebrane ZAJĄCZKI przekazane zostały do

Hospicjum im. dr Aleksandry Gabrysiakw Elblągu.

Z całego serca DZIĘKUJEMY wszystkim Darczyńcom!

Szkolny Klub Wolontariatu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                     

 

***

 

 

 

AKCJA "SZLACHETNA PACZKA 2015"

 

 

Joomla Templates by 3/4 Studio